Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ételeket mondani...

Tudtok olyan ételeket mondani ami az egész nap folyamán megvan 1350 kcal?

Figyelt kérdés

Kaloriabazist hasznalok es nagyon uj vagyok ebben az egeszben. Ezert erdekelne, hogy tudnek-e valami olyasfajta etrendet kialakitani, amivel egesz nap elvagyok es van 1350 kaloria :)


Segitseget elore is koszonom! :D



#étel #kcal #újonc #kalóriabázus
2018. nov. 5. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi érdekel, hiszen bármiből ehetsz 1350 kcalt...

Hogy mivel vagy el egész nap, azt viszont nem tudhatjuk. Nincs róla fogalmad, hogy mi laktat? Illetve mit jelent az egész nap ellevés? Jóllaksz és az neked jó vagy egész nap eszegetni akarsz...

Mindenesetre a fehérje és zöldség jó kiindulópont lehet szinte mindenkinek (nekem ennyi kalóriánál már nagyon meg kéne szorítanom a zöldséget, de sokaknak pont hogy laktató az s jót tesz nekik a nagy térfogat).

2018. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem indulj ki abból, amit eddig szerettél enni, ha nem csak műkajákon éltél. A szénhidrátbombákat (pl. cukor, pékáru, tészta, krumplis ételek) hagyd el vagy kevesebbet egyél belőlük, és egyél helyettük minél több zöldséget. Próbálj minél "tisztábban" enni, bolti készételek, gyorskaják helyett natúr alapanyagokból ételeket készíteni.

Fehérjéből mindig eleget vigyél be (ez legyen az alap), a zsírt ne csökkentsd az ajánlott mennyiség alá. Nem baj, ha a napod végén nem lesz meg pontosan 1350 kcal, lehet egy kis szórás (1200-1500 kcal között, de ne legyen minden nap több száz kalóriával magasabb). A szervezetünk sem úgy működik, hogy minden nap pontosan ugyanannyi kalóriát használ el. Sőt a kalóriabázis sem tudhatja pontosan, hogy TE mennyi kalóriát igényelsz. Ha nagyon aktív vagy, simán lehet, hogy ennél többel is tudsz fogyni. A súlyodat mérheted naponta, de lesznek napi ingadozások, 1-2 kiló fel-le, a lényeg, hogy hosszabb távon a heti átlag lefele menjen. Ha betartod a keretet és pár hét alatt nem fogysz, akkor mozogj és aludj többet, vagy kicsit vidd lentebb a szénhidrátot a zsír javára.

Remélem, tényleg van miből fogynod, nagyon gyakori, hogy olyanok kérdeznek itt, akiknek teljesen normális a súlyuk, és egészségtelen súlyt akarnak elérni...

2018. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Az en sulyomra inkabb azt mondjak, hogy van mibol fogynom. Nem vagyok dagi de a magassagomnak a maximum kgat atleptem es a ketto koze szeretnek menni ami olyan 55-57 kilo kb

2018. nov. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!