Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ennyire...

Hogy lehet valakinek ennyire kerek a feneke?

Figyelt kérdés

Képet sajnos nem tudok beilleszteni, bocsánat érte, de instagramon csomó képe van, egy orosz lány.

mironovanastasiia

Sosem követek ilyesmiért senkit lányként, de ezt egyszerűen nem értem. Másnak nincs ilyen feneke millió edzés után sem.


2018. nov. 6. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kerek fenék nem kis részben genetika. Van, akinek edzés nélkül is kerekebb, mint egy szerencsétlenebb genetikájúnak sok edzés után. Ez van.

Persze van, akinek nem természetesen kerek. A lányt nem néztem meg, csak általánosan válaszoltam.

2018. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Rengeteg edzés,genetika és táplálkozás. itt 1 cikk edzési lehetőségekről.


[link]

2018. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Implantátum van benne.

Inkább legyen nagy seggem, mint ilyen fejem, mint ami ennek a nőnek van.

2018. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabályos az alakja. Viszonylag nagy a segge, de a dereka nagyon vékony, meg a hasa is nagyon lapos.
2018. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs másik lányt néztem, akinek hasonló a neve:D
2018. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy megnéztétek!

Eszembe sem jutott az imlantátum de ez annyira kerek, hogy lehetséges, hogy van benne..

2018. nov. 6. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Plasztika szerintem
2018. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem totál amorf, hogy ennyire túlgyúrta a fenekét vagy implantátum, vagy nem tudom. Nekem nem tetszik.
2018. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy túlgyúrta valahogy + genetika, vagy egy kis orvosi rásegítés történt (a mellei tuti nem igaziak ilyen zsírszázalék mellett).

Emellett persze azt is figyeld meg, hogy csupa olyan pózban van fotózva, ahol nagyobbnak tűnik + lehet, hogy egy kis photosop is befigyel. Egyébként nem olyan durván nagy neki szerintem.

2018. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az en munkatarsamnak van a legformasabb leg kerekebb segge , nem tul szeles csipovel de hallod.. Sok csaj segget lattam mer de neki embertelenul jo segge van! Kis alacsony csaj de pfu.. Van baratja sajnos arca nem szep de ha azt latnad elsirnad magad. Ja es sose edz csupan genetika. Legjobb mikor cicanaciban jon be dolgozni , egesz iroda ot nezi meg mas lanyok is.. Eleg irigyek lehetnek ra a csajok, en meg a csavojara :D
2020. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!