Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerr mennyi idő...

Milyen módszerr mennyi idő alatt hány kilót fogytatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás, 4 hónap, 8 kiló.
2018. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szinten kaloriaszamlalas, 10 honap, 49 kilo.
2018. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szénhidrátcsökkentés, kb. 15 kiló heti 30 dekájával.

Kalóriaszámolás évekig, semmi, de én nem tudok éhezni s az utolsó jópár kilónál nekem már egyéni trükkök halmaza kell, mert ugyanannyi étellel lakom jól, mint kövéren.

Ketó, semmi, zsíradaptáció után a normál szénhidrátszegény étrendem, 5 kiló, olyan heti fél kilójával, nem emlékszem pontosan. De ez visszajött néhány év alatt. Extrém eseteket kivéve a jelen súlyomat tartom, illetve ide jövök vissza.

Most napi egy evésre próbálok beállni (ennek feltétele a jó étrend), mivel mással kb. nulla esélyem van fogyni most már. Ez sem garancia, persze, de elég sok mozgással elvárható a lassú fogyás.

2018. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A rekordom 4 hónap alatt 20 kg volt ... de ezt ne kövesse senki, operáció miatti kőkemény diéta volt az oka. Pokoli odafigyelést igényelt, hogy ne legyen vitaminhiányom vagy egyéb bajom miatta.
2018. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt ettem, csak kisebb adagot, nasit elhagytam, heti 3 edzés. 3 hónap, 8 kiló.
2018. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámlálás - 3hónap - 6kg (82ről-76ra)


napi max. 1500-1600kcal az alapjárat 1900kcal helyett. De ez nem csak ennyiből àll, minőségi étrend kell mellé. Nem koplalok, eszek mindenből ami jól esik, de kb fele annyit mint eddig, és érdekes módon mindig jóllakok (hihetetlen mennyi felesleges kalóriát zabáltam meg előtte)


Nincs minden nap nasi, heti max 1szer lépem túl az 1600kcal-t de ez sem rendszeres. Reggelire sajátreceptes zabkása, teljeskiörlésű ételek. Nem sportolok, irodában dolgozom, sokat ülök. Buszon vonaton inkább àllok + napi 30perces séta.


Nem tudom meddig lesz ez eredményes még, remélem minél később szokik hozzá a szervezetem. A kalóriaszámlálàst csak addig folytatom. Utána kénytelen leszek a sportot is beiktatni valahogy az életembe.(ez nehezebb mint lemondani a nasiról mert nagyon nagyon lusta vagyok 😂)


Eddigi eredménnyel elégedett vagyok. Havi 1-2kg normális, többet nem akarok (és te se akarj) mert csak a duplája kúszna vissza.

2018. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két és fél hónapja kezdtem, most tartok 10,5 kilonal, de még 20-25 hátravan. Cukor és fehér liszt minimálisra csökkentve, ahogy a nassolas is. Nagyjából fele annyit eszek mindenből, mint eddig, mégis tökéletesen jóllakok. Nagyjából egy hónapja járok heti háromszor konditerembe, ahol a sulyzozas mellett elég sokat mozgok. Plusz próbálok többet sétálni napkozben is.
2018. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötször egyél keveset,

Soha ne lakj jól,

Soha ne várd meg míg éhes leszel✍️

2018. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 hónap/36 kg minusz. 113 ról 77-re -( 28/F)

Módszer? Egyszerű! MOZGÁS + egészséges táplálkozás

Mozgás: először séták egyre hosszabban + erősebb intenzitással, aztán biciklizés, úszás. A legfontosabb a fokozatosság! Amikor már rávezetted a szervezeted a sportra, akkor futás. Reggel éhgyomorral 1,5; 3; 5;7 km..emelve a távot/ tempót. De adja magát, ahogy javul a fizikumod, egyre jobban megy és egyre könyebb minden. Súlyzós edzés heti 3x. Nálam így- H-Sz-P edzőterem, K-Cs-Sz futás.

Kaja: semmi extra, csak nincs édesség, nasi. Nincs csalás... :) krumpli helyett rizs, bulgur. Sok zöldség, hal, csirkemell... nem kell éhezni, sőt! Arra kellett végig figyelnem, a heti 80dkg-1kg-t ne lépjem túl súlycsökkenésben.

Összegezve- 27 évesen egy lusta, pocakos, elhízott ember voltam. Nincs olyan, hogy valaki nem tud lefogyni... úgy érzem jogom van azt mondani- CSAK GYENGE! Kitartással az ember bármit elér :) Boldogabbb, egészségesebb, teljesebb életet élek...

Béke :)

2018. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

Én vagyok a 2018.dec 27. 22:33- as kommentelő. A sportot továbbra sem adtam fel..SŐT... 75 kg vagyok és készülök az első amatőr Fitness versenyemre.. :) BOLDOG VAGYOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne adjátok fel :) ! SOHA!

2019. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!