Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 4-5 kilót?

Hogyan adjak le 4-5 kilót?

Figyelt kérdés
168 cm körül vagyok és 54-55 kg. Szeretnék 50 lenni.(az alá természetesen nem mennék) Az lenne a kérdésem hogy mit egyek és mennyit hogy ezt leadhassam? Előre is köszönöm:)
2018. nov. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, így is megfelelő a testsúlyod✍️
2018. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne adjál le semennyit. Az adataid alapján a kalkulátor szerint: "Az Ön ideális testtömege: 61.25 kg"
2018. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell fogynod, a számok alapján teljesen normális a súlyod! Ha mégsem vagy elégedett magaddal akkor kezdj el sportolni és egyél egészségesen.
2018. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második, a kalkulátor butaságokat ír, nyilván emberfüggő a dolog. 168/61-gyel sokan zsírosak.


De az 54-55-ből tényleg nem kéne fogyni, vagy ha mégis van felesleg, akkor izmosodni is kell, de nagyon, kivéve, ha cérnaszál akarsz lenni, kérdező, végülis a te tested és ez még nem beteges súly, csak izomból van kevés (illetve izmosabban is meg lehet csinálni s akkor már súlyosan egészségtelen is lehet, főleg nőknél, ahol több zsír kell).

2018. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es hogyan izmosodhatnek? Egyebkent van a hasamon felesleg, ezert gondoltam hogy fogynom kene
2018. nov. 8. 05:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Izmosodni kalória többlettel tudsz.

És edzeni kell és fehérje dúsan enni.

2018. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!