Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 165 cm 95DD...

Szerintetek egy 165 cm 95DD mellű nő 27-es nadrág mérettel 80 kilósan kövérnek számít?

Figyelt kérdés
A csípő keskeny, szinte csontos. Izmos, formás lábak, fenék kerek, formás. Pocak... Az van. Kar nem túl vastag. Arc csontos. Alkar, lábszár izmos, normál. A csontozat erős, tömör. Vállak szélesek. Combok alkar és mindenhol sűrű "anyagos" izmos, tömör, nem plöttyedt tapintású izom, de nem kisportolt izom. Genetikailag ilyen.
2018. nov. 7. 23:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%

Én főleg a pocak méretétől tenném függővé a véleményemet erről, azt hiszem, de ha izmos, akkor már kifejezetten kövérnek nem nevezném ilyen számokkal. Feleslege van, persze.


Nincs plöttyedt és kisportolt izom, ahogy felfújt sincs. Csak normál izom van, fejlettebb vagy apróbb, max. a glikogénraktárak töltöttsége lehet más.

2018. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
84%
Szerintem igen. Nőnél keskeny csípő + pocak = kövérség. Szélesebb csípőjű nőknek, ha a derekuk arányosan vékonyabb marad, a nagyobb súlyfelesleg sem szokott megártani.
2018. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
165 centi 90 kilóval... az bizony gurul. Nem véletlenül extra széles (hájas) a háta, 95 az rengeteg, az átlag nőé 75. Iszonyat torz forma lehet, alul normális, felül egy gombóc.
2018. nov. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem hájas a háta. Kézilabdázott egész gyermekkorában. Egy átlag nő 75 cm körméretű felül. Most komolyan. Akkor elöl és hátul a mellkasa meg a háta kevesebb mint 37,5 cm, mert az oldalát nem számoltunk most bele. Sőt elöl a mellét mát ha van. Mert ezek alapján a te elméd gondolom torznak nem egy ilyen nőt.

Körméret vállnál 106.

Közvetlen a mell fölött 94

Mell 115 cm. Közvetlen mell alatt 84.

Has köldök él 91.

Behúzva a gonoszkodók kedvéért 85.

Csípő 95.

Fenéknék a lekiugróbb részén 100.

Combok 60 ahol a legvastagabb.

Kar 28.


Egy 10 éves normális testalkatú kisfiú mellkas körmérete 75 cm. Most mértem.


Nem hinném, hogy egy felnőtt nőnek egy ilyen vagy akkora "alakra" kellene melleket növeszteni.


Dehát ezek szerint és sokak szerint mégis ezt kellene?!?!?!


Azt hiszem rendesen beteg ez a világ.

2018. nov. 8. 06:33
 5/29 anonim válasza:
0%
Tesóm egyszer volt 39 kg.
2018. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Elöször is fogalmad sincs a méretvételekröl, mert több értelmetlen dolgot is írsz!


"Körméret vállnál 106."

Ilyet nem szokás mérni, mert nem jelent semmit.


"Közvetlen a mell fölött 94"

Ez szintén nem méret.


"Mell 115 cm. Közvetlen mell alatt 84."

Ha a mell alatti méret 84 cm, akkor a melltartó mérete nem lehet 95-VALAMI, mert a melltartóméretnél a szám a mell alatti körméretet jelenti. Ebböl következöen kizárt, hogy jó méretü melltartót használsz.


"Has köldök él 91.


Behúzva a gonoszkodók kedvéért 85."

Ez rettentö sok, egy nönél a 88 cm fölötti derékméret a súlyosan elhízott állapotra utal (kivéve, ha terhes)



"Csípő 95.


Fenéknék a lekiugróbb részén 100."

A csipöméret a fenék legkiemlkedöbb részén mért érték, amit te annak nevezel, az értelmezhetetlen! El esm tudom képzelni, hol méred ezt, de olyen méretet megadni fölösleges, mert ilyen nincs.


"Combok 60 ahol a legvastagabb."

Ez elég vastag, de még nem vészes, 50 körül lenne normális.


"Kar 28."

Ez meg inkább vékony, izom nincs a karodon.


SZóval a méreteid alapján igen aránytalanul vagy kövér, elöször is fogynod kellene jócskán, másrészt meg sportolni, hogy nemcsak háj legyen rajtad, hanem izom is.

(Meg normális méretö melltartókat használj, mert így borzalmasan nézhetsz ki.

2018. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Amit mérni tudsz az méret.
2018. nov. 8. 08:24
 8/29 A kérdező kommentje:

Másrészt a "hájas hátra volt a válasz ez a sok méret". Mert te elképzeltél egy teknősbéka alakot.

De fegyvertelen emberrel nem szállok intelligencia harcba.


Tudom, hogy van rajtam felesleg. De egyenlőre így jól érzem magam.


Örülj magadnak, hogy a világon több millió nő ilyen emberek miatt mint te tartja magát rossznak vagy csúnyának, sanyargatja hánytatja magát, attól hogy valaki csontrakéta még messze van a széptől.


Van hasam az tény, nem kicsi, de ettől nem gurulok, vagy vagyok undorító vagy hájas.

Ételintolerancia, allergia miatt is pakol a szervezet ide felesleget.



85-ös melltartó kosarába szerinted hogy a fenébe férne bele egy ekkora mell?


Csak úgy csattog az IQ-d. Komolyan.

2018. nov. 8. 08:36
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, nagyon gáz vagy és nem tudod a méreteidet. Te pakolod ki ide azt is már lassan, hogy mikor fingassz és nem tűröd a negatív választ? Mi az, hogy hogy fér bele? Ha a kínai fos melltartókat veszed, nem is fog. De létezik 85E, F, sőt még G melltartó is, ami a te méreted. A 95DD nem a te méreted, hiába pattogsz, próbálsz itt hatni az emberek lelkiismeretére, hogy miattunk vannak önértékelési problémáid, mégsem fogadod el a tényeket. Kövér vagy, a méretek alapján ráadásul nagyon aránytalanul. Úgy nézhesz ki valóban, mint egy pók, vagy teknősbéka. Rajtam is volt minimum 10 kiló fölösleg simán, hasra hízok én is főleg, és alacsony is vagyok, csak 160cm, ehhez 65 kiló voltam és már nem tetszett, mert a melleim 75E méretűek hozzá, így felül nagyobb darab voltam, alul meg normális. Edzéssel a megfelelő helyeken, diéta után elég jól rendbejöttem, mellem is maradt. De ha te nem akarod a segítséget elfogadni, miért írtad ki a kérdést? Hogy szerintünk ezekkel a méretekkel kövér vagy-e? Ennyit akartál tudni, semmi mást? Akkor igen, az vagy!
2018. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú beteg embert?!?!
2018. nov. 8. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!