Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 170cm 64 kg vagyok és 10...

Ha 170cm 64 kg vagyok és 10 kg fagyok az meglátszik?

Figyelt kérdés
Nem csak lefogyni szeretnek hanem jo alakot meglátszik a 10kg a testemen is vagy csak az arcomom?

2018. nov. 9. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nos, 10 kg egyértelműen meglátszódik az ember testén. Egyébként miért az arcodat hozod fel? Van, aki nem fogy onnan, egyáltalán nem észrevehető, van akinek ijesztően beesik ettől az arca, nem tudjuk, milyen típus vagy, ezt magadon kell megfigyelned.

Úgy, ahogy az se mindegy, hogy melyik testrészed hízékony, hova vándorolnak a kilók.

2018. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Meg fog látszani mindenhol.

De nem értem miért akarsz gebe lenni, teljesen normális a súlyod.

2018. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is ennyi vagyok, és nagyon meg vagyok elégedve az alakommal. Nem kell fogynod. Teljesen rendben vagy, ne akarj gebe lenni.
2018. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Igazuk van az előttem szólóknak. Teljesen rendben vagy. Ne akarj csonti lenni.
2018. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy hasas típus a kérdező. Nekem 167 centivel 58 kilóval is kidudorodik a hasam. Elég vékony vagyok, de hát hasra hízó típus sajnos. Talán ha 54-55 kiló lennék, lapos lenne. Szóval én megértem a kérdezőt, ha fogyni szeretne. De valószínűleg 8 kiló fogyás elég lenne neki, nem kell 10.
2018. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelműen meglatszik 10 kiló. Bár az, hogy az arcodon mennyire, azt nem tudhatjuk. Mivel attól függ milyen típus vagy, ahogy írták is előttem. 3-as jó neked, szerencsés vagy, hogy ilyen adatokkal meg vagy elegedbe magaddal, és ezt minden rosszindulat és kötekedési szàndék nélkül mondom. Ebből látszik mennyire különböznek az emberek alkatai, en is közel ilyen meretekkel rendelkezem, 173/65 és minimum 60-ra le akarok menni, mert akkor vagyok fitt es karcsú. Pedig nem vagyok hasas, inkabb combos alkat, az se jobb, mert nyaron összedörzsölődik a combom, ennel a súlynál mar. Szóval en megértem a kerdezőt, hogy fogyni szeretne. De azért csak óvatosan. Ha úgy erzed neked a kb 54 kiló lenne az, amivel cdúcsformaban érezned magad, akkor hajra, de annal lejjebb mar ne nagyon menj semmikepp. Az mar nem eheszséges! Sok sikert!
2018. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21%
A sok okos! Az sem mindegy ám, hogy ebből a 60 kilóból mennyi a zsír és mennyi az izom. Én sajnos elég vékony vagyok.😞 Én is 170 centi vagyok, viszonylag sportos és 48 kiló, én is 54 kilóra szeretnék felhízni. Viszont a hirtelen 10 kilós fogyás nagyon megterhelné a bőröd, szerintem próbalj meg előbb mondjuk csak 5 kilót fogyni, hogy úgy, tetszel-e magadnak, aztan lehet meg is állhatsz ott. Viszont többet tényleg ne fogyj! Sok sikert!
2018. nov. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is 170 cm vagyok, és 66 kilóról fogytam 56-ra, bár csak 58-ra akartam. Egyértelműen meglátszik, derekam, csípőm 7-7, a combjaim 5-5 cm-el vékonyabbak. De ehhez nem volt elég a diéta, futni is kezdtem mellette.
2018. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Nem vagyok kövér csak nyarra egy kicsit izmosabb hasát comobot és kezet szeretnek

2018. nov. 10. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és 54 kg-mal szörnyen éreztem magam, mint egy 13 éves kisfiú. :D
2018. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!