Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az étrend...

Szerintetek jó ez az étrend ha fogyni szeretnék (olajat egyáltalán nem használtam semmihez)?

Figyelt kérdés

reggeli:

2db vékony teljes kiőrlésű toast egy kis ajvárral (1ek.)

50gramn csirkemell sonka

Két marék saláta

20gramm cukormentes ketchup


Tizórai: 1 banán


Ebéd:

100gramm natúr csirkemell

100gramm (főtt) bulgur

150gramm cukkini


uzsonna:

1db szafi fitt kakaóscsiga

alpro málnás ribizlis joghurt


Vacsora

4db tojásfehérje

1db sárgája

30gramm light mozarella

50gramm párolt répa

50gramm csirkemell sonka


Desszert:

80gramm zsíszegény túró

1deci cm mandulatej

1db mandarin


Emellett sétáltam 1,5 órát gyors tempóban és edzetem egy 15 perces HIIT edzést


2018. nov. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Vajon mikor értik meg az emberek, hogy a fogyás egyetlen módja, hogy kevesebb energiát vigyél be mint amennyit elégetsz. Ha kevesebb energiát viszel be mint amennyit elégetsz akkor fogysz. Ha többet akkor meg hízol. Tökmindegy mit eszel.


Amúgy meg hónapokig minden nap ezt fogod csinálni, vagy csak épp a tegnapi napod akartad tudni, hogy fogytál-e?

2018. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Ahány ember annyi hatásos fogyókúra, és persze vannak olyanok is, akiknek semmi sem használ.

Általánosságban a következőket javaslom:

Cukorbevitelt, szénhidrátot minimalizálni kell.

Semmi kenyér, csiga ilyesmi, még az se, ami diétás. Tészta se. Én nem ennék gyümölcsöt sem. Az igy hiányzó vitamonokat stb bogyókból kompenzáld.

Zsír, hús, jöhet. A zsírtól ráadásul fellazul a székleted, gyorsan ürül, nem áll keresztbe benned, további fogyás.

És rengeteg víz! Nem hideg, nem meleg, nem ízes, szobahőmérsékletű csapviz! 6L per nap!

Mozoghatsz is hozzá, de én csalódtam kicsit ebben. Mondjuk 40-50 körül vagyok már, a nyáron felszivtam magam oda, hogy le tudjak futni 9 km-ert. És lefutottam MINDEN nap 40 napon keresztül. Gondoltam e mellé aztán nem kell nagyon diétázni, de nem is zabáltam sokat. És nem fogytam egy dekát sem. :-(

2018. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 liter víz szerintem nagyon sok, egyebekben az utolsóval egyetértek. Edd meg a tojás sárgáját is!
2018. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell napi 6 liter víz s távolról sem mindenkinek való egy zsírdús, szénhidrátszegény diéta. Pláne amiben még gyümölcs sincs.
2018. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!