Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha fogyni szeretnek mit ehetek húsokból, huskeszitmenyekbol, gabonatermekekbol, tejtermekekbol, gyümölcsokből, zöldségekből?

Milyen köreteket készítsek/ehetek?husokat hogy keszitsem?tukortojas lehet?milyen fotteteleket ne csinaljak?fozelekeket hogy keszitsem?

2018. nov. 11. 18:17  Privát üzenet  

A válaszok
MINDENT ehetsz, csak megfelelö mennyiségben - javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott ki tudod számolni, hány kalóriát kellene naponta enned ahhoz, hogy fogyj.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 11. 18:59 Privát üzenet
Inkább fehérjedús ételeket egyél. Csirkemell, hal,lencse,sovány túró. Kevesebb ch. Köretnek pl bulgur, saláta.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 11. 19:51 Privát üzenet

Csak fogyásnál bármit, nincs étel, amitől nem fogysz kalóriadeficitben sem... S olyan sem, amitől garantáltan fogysz.

Előnyösebbek vannak, de részben ezek is egyéniek. Részben nem, nyilván kerüld a tápanyagszegény vackokat, cukorból álló nasikat...

Most elmondhatnám, hogy én hogyan készítem a dolgokat, de az neked nem segít, mivel más a kalóriaigényünk, a kedvelt fogyási ütemünk (én csak lassan tudok fogyni vagy sehogy), az ízlésünk és az étrendünk is. Én pl. a fenti csoportokból leginkább csak zöldséget eszem kemény diétában, minimalizálva a mennyiséget. Attól még a húsok is jók, de én inkább másból viszem be a fehérjét.

Mit ne csinálj (kivéve, ha neked belefér, persze)? Olyat, amit csak özön cukorral tudsz megenni... Olyat, amit bő zsírban sütsz s még be is szív egy csomót... De a zsírban sütés eleve kieshet, még zsírra alapozó étrenden is, ha rejtett zsírokat fogyasztasz.

Diétafüggő, makrófüggő, mit ehetsz. Az egyik ember pont azt eszi két pofára, amire a másik rá se mer gondolni...

A tükörtojás jó, az keveseknek nem fér be.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 11. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha fogyni szeretnek mit ehetek es mit nem? Mik hizlalnak?
Ha fogyni szeretnek mit ehetek es mit nem?
Ha fogyni szeretnék ehetek joghurtot? Ízesítettet! Nem naturra gondolok. Mennyire hizlal?
Ha edzek és fogyni akarok, mik azok az ételek amikből "ehetek akarmennyit"?
Fogyni szeretnék, egyszerre hány tojásfehérjét ehetek meg?
Fogyni szeretnék, segítséget akarok kérni tőletek, milyen ételeket egyek/ehetek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!