Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnek mit...

Ha fogyni szeretnek mit ehetek húsokból, huskeszitmenyekbol, gabonatermekekbol, tejtermekekbol, gyümölcsokből, zöldségekből?

Figyelt kérdés
Milyen köreteket készítsek/ehetek?husokat hogy keszitsem?tukortojas lehet?milyen fotteteleket ne csinaljak?fozelekeket hogy keszitsem?
2018. nov. 11. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
MINDENT ehetsz, csak megfelelö mennyiségben - javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott ki tudod számolni, hány kalóriát kellene naponta enned ahhoz, hogy fogyj.
2018. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fehérjedús ételeket egyél. Csirkemell, hal,lencse,sovány túró. Kevesebb ch. Köretnek pl bulgur, saláta.
2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak fogyásnál bármit, nincs étel, amitől nem fogysz kalóriadeficitben sem... S olyan sem, amitől garantáltan fogysz.

Előnyösebbek vannak, de részben ezek is egyéniek. Részben nem, nyilván kerüld a tápanyagszegény vackokat, cukorból álló nasikat...


Most elmondhatnám, hogy én hogyan készítem a dolgokat, de az neked nem segít, mivel más a kalóriaigényünk, a kedvelt fogyási ütemünk (én csak lassan tudok fogyni vagy sehogy), az ízlésünk és az étrendünk is. Én pl. a fenti csoportokból leginkább csak zöldséget eszem kemény diétában, minimalizálva a mennyiséget. Attól még a húsok is jók, de én inkább másból viszem be a fehérjét.


Mit ne csinálj (kivéve, ha neked belefér, persze)? Olyat, amit csak özön cukorral tudsz megenni... Olyat, amit bő zsírban sütsz s még be is szív egy csomót... De a zsírban sütés eleve kieshet, még zsírra alapozó étrenden is, ha rejtett zsírokat fogyasztasz.


Diétafüggő, makrófüggő, mit ehetsz. Az egyik ember pont azt eszi két pofára, amire a másik rá se mer gondolni...


A tükörtojás jó, az keveseknek nem fér be.

2018. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!