Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha híztam, főleg a lábamra és...

Ha híztam, főleg a lábamra és a combomra, akkor a futás segíthet?

Figyelt kérdés

Alapból nem eszek többet, anya szerint hormonális is lehet...


Főleg a combom, ami nagyon vészes.


2018. nov. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem, csak a kalóriadeficit segít és genetika, honnan fogysz.


Ha a futással sikerül deficitbe kerülnöd, akkor segíthet. De sokan természetesen nem fogynak, sőt híznak futás mellett.

2018. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen helyi zsírégetés, és genetika hogy ki hová hízik.
2018. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ha kevesebbet eszel attól fogsz fogyni, onnan ahonnan a tested gondolja.

Ne haragudj hogy így írom, de ezt nem tudom szebben leírni

2018. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, csak utóbbi időben kicsit ellustultam.


Gondolom azért a mozgás nem f0g ártani?

2018. nov. 13. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a kalóriabevitel fontosabb fogyás szempontjából. A futás, vagy bármilyen mozgás azért kell, hogy fogyás közben és után ne legyen leeresztett ráncos lufi formád.
2018. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De te nem érted...

Igazából tök mindegy hogy mozogsz-e, vagy nem, az a lényeg hogy többet használj fel, mint amennyit beviszel.

Természetesen ne koplalj, 1300kcalnál egyél többet, mert az azért veszélyes

2018. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért egyáltalán nem mindegy, hogy mozog-e vagy sem. Ha semmit nem mozog, az egyenes út a skinny fat jelenséghez.
2018. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En buzditanalak a futasra, biciklire, uszasra, aerobic, spinning, turazas, barmire!

Heti 2-3 oras minimum testmozgasra!

Ne azert kezdd el mert zavar a combod - kezdd el azert, h egeszseges legyel belul - ha rendszeresen csinalod es kialakul egy ilyen eletforma, az endorfinok miatt szerintem le is fogod tojni h eppen hol van a felesleg rajtad.

(Es elobb utobb ugyisn”javul” - barhonnn is kell javulnia)


En amikor elkezdtem futni, 50 kilosan, vekonyan, felszedtem 4 kilot. Csomot ettem, kellett a szervezetemnek. De melle meg erositesektol izmosodtam is.

Soha nem celzottan csinaltam, csak mozogtam, es megfigyeltem h a testem hogy reagal.

Javaslom neked is ezt. Csak figyeld a tested.


Ehhez azonban sok ido, turelem, kitartas kell. De ez mind olyan erenyek, amivel te gazdagabb ember leszel.


Valoban nem letezik helyi zsiregetes, es fogyni se az edzestol fogsz. Futasnal (de barmi masnal is) pl nem mindegy milyen pulzusra csinalod - lassu futasok aerob zonaban zsirbol egetik a kaloriat. Gyors futasok anaerob zonaban mar cukorbol egetik - ezt fogyasra, foleg ha vkinek 20-30 kilo sulyfeleslege van, nem feltetlen ajanlom. De a lassu futasokkal(kocogas!) csodakat lehet tenni.


Hajra, oszinten! :)

2018. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!