Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan étrendde...

Szerintetek egy olyan étrenddel mennyi idő alatt tudnék leadni 5-6kg-t? Jó lenne ez az étrend jó lenne?

Figyelt kérdés

Heti 4-5x edzek meg futok

Reggeli:: 2szelet teljes kiőrlésű kenyér,2szelet csirke/pulykamell sonka, zöldség,1csesze kávé (édesítőszerrel) Tízórai: valamilyen gyümölcs Ebéd: saláta/párolt zöldség, csirke/pulykamell vagy hal Uzsonna: natúr joghurt Vacsora: saláta



2018. nov. 16. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a franc tudja mennyi kcalt viszel be...

Számolj kalóriát!

1500kcallal, már tuti fogynál, de ezt így nem lehet megtudni, de valszeg fogynál.

2018. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A "szelet", "csésze", stb nem mértékegység, ha komolyan érdekel, akkor mindent mérj le pontosan (grammra!) és számold ki, hány kalória, meg azt is tudni kellene, milyen idös vagy, hány kiló és milyen magas - aztán esetleg lehet valamit mondani.
2018. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok 21éves és 152cm

Jelenleg 54kg vogyok

2018. nov. 16. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismétlem, számold ki hogy hány kcal ez.

Szerintem kevés, koplalásnak számít, zsírból nem fogsz fogyni

2018. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez egy nulla, ebédre egyél rizsát, kuszkuszt vagy kenyeret, valami szénhidrátot a hus meg a zoldség mellé. Vacsira meg mehet tonhal is akár. Ha e mellé kondiban vagy valahol napi 600-800 kaloriat elégetsz csak az edzéssel akkor garantált a fogyás. Persze nemtudom mekkora adagokat akarsz enni, remélem normális adagot. Illetve azt sem tudjuk mit eddzel, mit csinálsz így nehéz.
2018. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Illetve reggelire a szenyo mellé én még hozzácsapnék 2,3 tojást is, én 5öt szoktam de már nem fogyozók, tömegelek. Én is hasonló kajákat ettem mikor fogyóztam.
2018. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Diéta alatt lehet kenyeret enni?

Ja, amúgy futok 15-20percet meg tornázok. Így edzek kb.1-1,5 órát

2018. nov. 18. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez fugg a kaloriatol, meg az edzes formajatol is. Ha otthon emelgeted a labad a Rubint Bekara, nem egetsz el annyi kaloriat, mint mondjuk egy HiiT edzessel, amit kombinalsz levezetesnek egy sulyzos edzessel. Szoval ez nagyon sok mindentol fugg. Ha estere nem akarsz kiszedulni, szerintem ebedre mehet meg egy kis lassufelszivodasu ch.
2018. nov. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!