Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek iskolába szendvics...

Mit vigyek iskolába szendvics helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdeném a fogyókúrát, és nem tudom mit vigyek iskolába szendvics helyett. Olyan kellene, amit meg lehet enni állva, egy szünet alatt, de kevés benne a kalória. Egy nap 6 órám van átlagosan, a szünetek 15 percesek, és az udvaron kell töltenünk őket.
2018. nov. 17. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Sali, zabkása, pufirizs, abonett
2018. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Túrót. Ami olyan műanyag pohárban van, mint a joghurt. Megeheted magában is, vagy otthon keverhetsz hozzá uborkát, paradicsomot.
2018. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Készítsd a szendvicsedet két vékony szelet teljes kiőrlésű lisztből sütött kenyérből, és ne vigyél egy malomkeréknyit.Tegyél közé sült húst, zöldséget.
2018. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek? 3., nem, nem speciális iskola, nálunk szimplán így van felosztva, és a hat óra az átlagos, van kilenc órám is egy nap.
2018. nov. 17. 16:29
 5/8 A kérdező kommentje:
*!
2018. nov. 17. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Ne akarj kevés kalóriát enni, szükséged van tápanyagra. Persze kinek mi a kevés, nekem pl. 1000 kcal az. De bármiből lehet keveset enni, legalábbis elvileg, mert van, aki semmiből sem tudja megtenni éhezés nélkül.


Tapasztald ki, mi laktat s te tudod, mi illik a diétádba, makróidba. Ha pici a kalóriakereted, menj rá a fehérjére.

Akár szendvicset is vihetsz, csak ne kenyér és zsiradék legyen a túlnyomó része, mint sokaknál. Én ott is a fehérjeforrásra mennék rá, sok zöldséggel.

De speckó zsemlécskéket, muffint, akármit is süthetsz, nekem pl. vannak szénhidrátszegény és fehérjedús szezámsütijeim, amik jól laktatnak és illenek a diétámba.

Írták a zabkását, van, akinek az is jó, de abban kevés a fehérje, nézd meg, belefér-e a napodba jól. Lehet, hogy te könnyedén beviszed a fehérjeigényed zömét csak ebédre, így nem gond, ha a suliban ilyesmit eszel.


Részvétem az iskolai helyzet miatt, nálunk nem volt ilyen, hogy az udvaron állva kötelező ennünk... Persze ha muszáj, megoldja az ember még nehezebb körülmények között is, de azért távolról sem ideális, no.

2018. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez az hogy semmit. Ha nagyon fogyni akarsz. Gyümölcs, zöldség, hal.
2018. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 berryshake ***** válasza:
100%
Valami tartalmasabb salátát, mondjuk avokádóval, tonhallal, húst beledarabolva, sajttal, magvakkal, tojással, az önteteket is lehet tetszőlegesen változtatni egy kis ételhordó dobozban. Vihetsz túrókrémet különféleképpen ízesítve (fahéj, kakaó, vanília, stb) akár fehérjeporral, ha szereted. Én szoktam vinni néha főtt tojást, sajtszeleteket magában, esetleg egy fél almával, dióval összekockázva.
2018. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!