Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sehogy se fogyni?

Miért nem tudok sehogy se fogyni?

Figyelt kérdés
Mindent próbaltam. A létezo osszes dietat kiprobaltam, es edzettem is mellette, hiaba. Étrendet irattattam, 3 4 naponta felre ettem.Nem volt jo. Nem tudom mar mitevo legyek..Ha tudtok segitsetek..

2018. nov. 17. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az akaraterő hiánycikk, kifogyott, nem kapható.
2018. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kalóriadeficittel mindig, mindenki lefogy. Vagy megbetegszik, vannak azért ritka kondíciók, amikben sajna tényleg nem sokat tud tenni az ember, amennyire tudom.
2018. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Összes diéta és étrend alatt mit értesz? Kalóriabevitel mennyi volt ezek alatt?
2018. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Létező összeset? Ezt erősen kétlem.


Életmódváltást tervezel, vagy csak kúrát?

2018. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy élet kevés az összeset kipróbálni.(Aminek amúgy a nagy része marhaság.)


Mióta próbálkozol fogyni? Mennyire vagy túlsúlyos?

2018. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Pedig nagyon egyszerű. Kevesebbet kell enni ,többet mozogni. A 3000 fogyókúra mind ezen alapul.
2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kitartas, kello motivacio. Ha ezek megvannak, lefogysz. :D Igy vagy ugy... Kevesebb kaja, meg azt is hozzatennem, hogy nem kell magokon elni. Hus, zoldseg, lassu felszivodasu szenhidrat. En a kaloriakat sem szamolgattam, meg is fogytam 30kilot... Konditerem es nem zabaltam. Ennyi a sikerem titka. Persze ezen az oldalon a romma fos@to kambodzsa teatol a százfűléfőzetig mindent tanacsolnak, csak mozogni ne kelljen. :D
2018. nov. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Elárulok gy ősi titkot amivel könyedén ledobhatsz pár kilógramot. Ne zabálj annyit. Egyébként a krupli nem hizlaló csak nem enni kel hanem kapálni.
2018. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kövér emberből még rosszevőt... nemláttam :D.
2018. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most beszélgettem 1 emberrel ,aki 40 kilót fogyott.Azt mondta ,hogy a szénhidrát elvonás a titka. 125 irány 85 . Érdekel, megadom a teloját. Irj privit.
2018. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!