Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januartol majusig a 10 kilo...

Januartol majusig a 10 kilo lehetseges?

Figyelt kérdés

Le szeretnek adni 10 kilot nyar elejeig maximum, onnantol meg tartani az adott sulyomat :D


Uugyhogy kerlek szepen titeket, adott tapasztalatokkal es tanacsokkal dobaljatok meg engem kerlek:D legyetek kreativak es mondjatok jo fogyasi tippeket, es sulytartasi tippeket :)


Koszonom a valaszokat, trollkodok meg legyszi keruljenek:/


17l (nem vagyok durvan tulsulyos de van rajtam boven felesleg ami miatt nem tetsuem magamnak



2018. nov. 20. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges! Én durván túlsúlyos voltam (vagyok) persze gyorsabban is fogytam (34kg-ot) de ha csökkentesz a ch bevitelen és sportolsz valamit,sikerülni fog! 😊
2018. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ám nem mindenkinek csak a ch-t kell csökkenteni. Nekem az össz. kalóriamennyiség csökkentéssel sikerült. -500 kcal naponta megtette a hatását. Neten vannak kalkulátorok, azzal tudsz számolni egy kalóriaszükségletet, és a bevitelt is, így látni fogod, mennyit eszel. Sport mindenképp kell hozzá, mert:

1. ha nem mozogsz, fogyni fogsz, de nem lesz formád.

2. sporttal nagyobb kalóriadeficitbe kerülhetsz, így gyorsítod a fogyást.

Fontos: az alap kalóriaszükségelet alá ne menj, nem kell koplalni.

2018. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Rossz a hozzáállásod. Ha fogyni akarsz, kezdd el mától! Miért csak januártól fogsz normálisan enni? Addig a 2 hónapig is baromi sokat fogsz még hízni.
2018. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek tippek, meg csodaszerek. Amit most rosszul csinálsz, azon változtass. Figyelj a kalóriákra, ne legyen naponta nasi, és ha van időnként, akkor se nagy mennyiségben. Egyél változatosan, ne cukros italokkal csökkentsd a szomjúságot. Rendszeres mozgás. Így simán lehet.

Mondjuk én sem értem, hogy miért januártól és miért májusig.

Kezdd most, és tart, ameddig tart.

2018. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert januartol mert hazajin az ikertesom kulfoldrol, es o neki se tetszik az amit a testen hord es egyutt szeretnenk elkezdeni.
2018. nov. 20. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán!

Hajrá, egészséges táplálkozással már kezdődheted is, annyival egyszerűbb lesz!

2018. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!