Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mièrt mondja mindenki hogy ne...

Mièrt mondja mindenki hogy ne fogyjak tovább, mert a csontjaim miatt nem áll majd jól?

Figyelt kérdés
29 èves nő vagyok, 96 kiloról indultam, most 74 vagyok. Szemmel láthatóan van mèg mit leadni. 173 cm vagyok. De mindenki azzal nyaggat hogy nem fog jól állni, mert túl "vastagok" a csontjaim. Jó tènyleg olyan szèles a vállam, meg a hátam hogy nem nőies.ès a csontok már így is elèg rendesen kilátszanak.Elbizomytalanodtam hogy leadjak e mèg egy 10 kilót vagy ne.
2018. nov. 20. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Az nagyon fontos, hogy ne azokat kérdezd, akik ilyeneket mondanak, ne a háziorvosodat, esetleg képet arc nélkül... a-a, megtippeljük látatlanban, hogy mennyire vastagok(?) a csontocskáid, és hogy kell-e fogynod még, vagy sem. Tulajdonképpen milyen válaszokra számítasz?


(Hát ERRE nem, mi?😂)

2018. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, szerintem ezt irónia nèlkül is meg lehetett volna fogalmazni, normális ember módjára. Szerinted nem kèrdeztem azokat akik mondták? De. Annyi volt a válasz hogy túl szèles a hátam, ès nem állna jól ha vèkonyabb lennèk. Mindegy, elmegyek egy szakemberhez az a legbiztosabb.
2018. nov. 20. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, igazad van. Elnézést.
2018. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Hogy érted, hogy a csontok már így is elég rendesen látszanak?


Képpel könnyebb lenne válaszolni, mert akkor azt látnánk, amit ők.

2018. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Munka után megpróbálok kèpet feltenni.
2018. nov. 20. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jól nézhetsz ki már most is, semmi szükség további fogyásra, csak tartsd a súlyodat. Gratula! :)
2018. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Van rólad kép?

Így csak annyit tudok mondani hogy tényleg van akinek nem áll jól ha piszkafa, vagy nem látszik mert olyan a csontozata

2018. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem most vagy normál súlyban. Anno én voltam 173 centisen 67 kiló és még úgy is elég sok felesleg volt rajtam, nem látszottak ki a csontjaim, pedig RETTENTŐEN széles nekem is a hátam. Nem tudom te mennyire vagy izmos esetleg, én nem voltam sajnos, habár sportoltam rendesen. Kép nélkül ezt tényleg nehéz megmondani, de szerintem egy 4-5 kiló még simán lemehet rólad, biztosan nem leszel csontsovany, ne aggódj :P
2018. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!