Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mi a fenét csinálja...

Most akkor mi a fenét csináljak a testemmel?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom hogy mi a fenét csináljak fogyózzak? Edzek? Ne csináljak semmit?

A hasam párnás, a lábam meg a fenekem narancsbőrös, de a karom vékony, a hátamon meg szinte már ki lehet venni minden egyes csigolyát.


Nincs olyan hogy helyi fogyás értem én de ha tovább fogyok hogy a hasam is normális legyen akkor a hátam már olyan lesz mint gollam...


Mit csináljak?


Ja és nem nincsen önképzavarom jól látom amit látok.


Előre is köszi a segitséget



2018. nov. 21. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj rendesen és alakulni fog az.
2018. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NE fogyni akarj, hanem izposodni, akkor a karodon-hátadon lesz izom, és a hasadról-lábadról-fenekedröl lemegy a zsír!


Magyarul, kezdj el normálisan enni (nem koplalni) és föleg komolyabban sportolni!

2018. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne zsírral, hanem izommal akard eltakarni a hátad. Miből állnak a hátedzéseid?
2018. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izmosodj, bár lehet hogy nem kéne semmit sem csinálni, mert így simán lehetsz vékony is, zsír mindig lesz rajtad
2018. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!