Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, de az arcom...

Vékony vagyok, de az arcom kövér (hájas). Hogyan lehet arcról fogyni, hogy vékony legyen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Genetika, ezen sajnos változtatni nem tudsz.
2018. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Van arc torna,keress ra.

Tuti,hogy segit!

2018. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez ellen nem lehet nagyon mit tenni :) Én is arcra hizok leginkább, meg fenékre. Nekem is nehéz elfogadnom magam, de majdcsak sikerül.
2018. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anna.love válasza:
54%

Szerintem fuss...de amùgy tènyleg genetika de lehet hogy a futàs segìthet kicsit

Amùgy fèrfi vagy nő vagy?

2018. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Pajzsmirigy működés zavara is előfordulhat.

Kizárásához háziorvoson keresztül kérj vizsgálatokat.

2018. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Plasztikai műtét.
2018. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem írtad, hány éves vagy, így csak a magam tapasztalatát tudom leírni. Világ életemben kerekarcú voltam-vagyok, de amikor 20 kilót fogytam, fogyott maga az arcom is. Mondjuk durva volt, mert kb. 10 évvel öregebbnek néztem ki. Ja hát igen, és mindenki azt hitte, súlyos beteg vagyok.

Azt kétlem, ha vékony vagy, akkor hájas az arcod. Szerintem csak te hiszed azt. Az arcformáját mindenki hozza magával, sosem leszel pl. Vajna Timi-fejű. Ne is akarj.:)

2018. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Norton Oomen válasza:
82%

Javaslom a statikus vígjátékfilm nézést, illetve a komikus regények olvasását, hiszen a gyakori nevetés stimulálja leghatásosabban az arcizmokat és ösztönzi a zsírégetést - valamint heti egyszer csapkodd meg a "hájas" területeket csalánlevéllel, mivel vízhajtó reakciót indukál.

Amennyiben nem tapasztalsz javulást 2 hónapot követően, úgy haladéktalanul fordulj szakorvoshoz, mert elképzelhető a zsírmáj kialakulása, amely legszembetűnőbb jele a felfúvódott arc.

2018. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Többet kellene gyúrnod arcra. Vagy az arcleszívást tudnám ajánlani, vagyis az arcon lévő zsír leszívását. Ha a víz van a bőr alatt, akkor vízhajtó lehet a megoldás, meg sok arcmasszírozás.
2018. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. nov. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!