Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van kinyomva akkora...

Miert van kinyomva akkora hasam, mint egy 9 honapos terhesnek?

Figyelt kérdés

Mostanaban nem edzettem a sok tanulas miatt, enni viszont rendesen ettem:


Reggeli (hajnalban indulas elott): 4-5 dl bananos joghurt egy tal buzakorpaval, epres kave.


Tizorai: Mezes kave, vagy kakao, egy nagy isler, vagy mas suti.


Ebed: Gulyasleves, husos spagetti ementali sajttal.


Uzsonna: egy kremes kakao, valami csoki/keksz, banan


Vacsora: Raguleves, krumplipure, csirkecomb


Utovacsora: szendvics, tepsiskrumpli, shake


Az utobbi idoben ulohelyzetben is elegge kibuggyan a haj, amitol 3 hurkat is ki lehet tapintani.


Ha fogyni szeretnek, akkor ebbol mennyit ehetek? mennyi mozgassal?

Szerintetek ez hany kaloria?



2018. nov. 25. 01:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
168cm vagyok, 63 kg, es lany. Mennyi felesleg lehet rajtam?
2018. nov. 25. 01:06
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a legtöbb helyen nincs mennyiség, de egy szendvics is lehet 50 és 2000 kcal is (tudnék olyat csinálni :)), ez akármennyi lehet.

Én a fentit sokezer kcalból tudnám csak összehozni, de te biztos tudsz piciket is enni. Azért ezekből az ételekből így is nehéz normális kalóriamennyiséget összehozni...

Jó étvágyad lehet, mit mondjak. Ha több fogásos tömény étkezéseid vannak, miért eszel kismilliószor?


Ha nagyon kevés izmod van, tizenpár kiló pluszod is lehet, normálisabban pár kiló, de ezt a számokból nem lehet tudni. Ha tényleg erősen hurkás a hasad, akkor nem pár kilóról lehet szó, hanem többről.

2018. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Voltam eronlet felmeresen, ahol a hasizmom gyenge volt, viszont a futas ment jol.


Azt a negy hajhurkat hogy tudnam eltuntetni es mennyi edzes kell hozza?

2018. nov. 25. 01:24
 4/27 A kérdező kommentje:

Meg annyit, hogy mindenhova behuzott hassal jarkalok, sot most probaltam hosszu ideig behuzva tartani a hasamat, ami max 3 percig megy, utana ki kell engednem, mert iszonyat huzodik, szinte vissza se tudom huzni, annyira izomlazam van utana percekig.


Vizsgalaton is voltam, nincs egeszegugyi problemam szerencsere.


Az a gaz, hogy mostanaban ejszaka is ram tor a nasizhatnek, es sutizhetnekem van, ahogy most is.

2018. nov. 25. 02:41
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Én egész héten eszek ennyit.:))

A mennyiséget nem írtad, ezért kalóriát nem lehet mondani.

2018. nov. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

azėrt mert rengeteget ettėl, ės pont olyanokat amiket nem kėne..


de ha mėg most vâltoztatsz akkor mėg nincs vėsz.,mert nem vagy tul súlyos de jo uton haladsz ha igy folytatod.


szerintem 4-5 kg-ot kell csak leadnod. ha normalisan eszel es mozogsz akkor eltűnnek a hurkák

2018. nov. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

1: abbahagytad az edzést,ezért hízol

2:szénhidráttal teli kaják amiktől megint hízol: kakao,joghurt,keksz,banán,krumpli,spagetti

3: mindezekből annyit eszel ami 2 embernek is sok lenne,4-5 dl a joghurtbol,mikor ezekből a cukros vackokbol egy kis poharas is sok.

2018. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

1. Biztos, hogy nincs akkora hasad, mint egy 9 hónapos terhesnek. Nekik ekkora:

[link]

2. Semennyi felesleg sincs rajtad, csak nem edzed eléggé a hasizmaidat.

2018. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én egész héten eszek ennyit.:))

A mennyiséget nem írtad, ezért kalóriát nem lehet mondani."

Ha nem írt mennyiségeket, akkor azt se lehet tudni, hogy te tényleg ennyit eszel-e egész héten. Látom, hogy ott a vigyorjel, csak mégis... Féltem a súlyuk miatt aggódó 16 éveseket, akik amiatt akarnak diétázni, hogy akkorának látják magukat, mint egy 9 hónapos terhes, miközben csak annyi a gond, hogy elhanyagolták az edzést az utóbbi időben.

2018. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A kajádat nagyon rendbe kellene rakni. Ez lehet stresszzabálás, ha depisnek érzed magad. A depót Amúgy a sport tok jól kezeli, aegnovekedő endorfintermelés miatt. Ha abbahagyod a sportot, a tested más modszereket kezd el használni a stresszkezelésre, pl. Zabarohamok.

Amúgy nem kezdtél el fogamzásgátlót szedni? Az szokta ennyire összekavarni a kaját , meg a pajzsmirigy. A hormonháztartásod nekem picit gyanús.

2018. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!