Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzőterembe járni majd tavassz...

Edzőterembe járni majd tavasszal/nyáron? 16/l Hasonló koru lányok nem gondoltok erre? Heti 2-3 alkalom elég lenne?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, hasonló korú lányoknak nincs kedvük konditerembe járni hét 2-3×? Mármint aki a nulláról kezdené?

Tavasztól gondoltam, addig lebeszelnenk, meg közlekedni is könnyebb akkor.

Debreceni vagyok.

(Bocsi hogy hülyén írtam ki a kérdést xddd)


2018. nov. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tavasszal akarsz járni, akkor felesleges fél évvel korábban kiírni :)

Amúgy ilyenkor is lehet menni, Debrcenben van tömegközlekedés, még ha iszonyú vacak is.

2018. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez baromi komolytalan.

"Majd tavasszal" persze...

Mi akadályoz meg, hogy már holnap menj?

2018. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti 3 teljes testes erősítő edzés bőven elég, mellé kardió és aerob, ami tetszik. Én más eszközök miatt nem mennék, aerobot elég egyszerű akárhol végezni.

Jobb lenne most kezdeni, de ha annyira nem akarsz közlekedni, elkezdheted a mozgást már most, akár otthon. Vagy kocoghatsz a környéken vagy valami. Én heti egyszer biciklizek és sokszor sétálok, nem esik mindennap.

2018. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazából én sportolok e mellett és azt nem szeretném hanyagolni. Úgy még nehezebb közlekedni, mert akkor ide meg oda is kell ernem és ezért gondoltam tavaszra. Meg addig fogyni is szeretnék, csak aztán izmot felszedni.

2018. nov. 27. 04:43
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Bőven elég annyi, de egy lánynak minek gyúrni?

Legyél szép, karcsú nem gebe!!! és úgy tökéletes lennél szerintem.

De ahogy érzed.

2018. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!