Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges szilárd kajákból...

Lehetséges szilárd kajákból fedezni a napi fehérjebevitelem?

Figyelt kérdés
Nincs annyira sok pénzem,tehát nem tudok fehérjeport venni. Szilárd kajából lehetséges? Ha tudtok ilyen ételeket/étrendet,azt megköszönném.
2018. nov. 27. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy lehet, bár a fehérjepor nem drága fehérjeforrás, amennyire tudom.


Én tojásból viszem be a zömét, de növényekből is jön elég könnyen, másoknak pedig ott van a hús, a túró...

Mekkora a kalóriakereted? Mert minél nagyobb, annál könnyebb bevinni fehérjeszegény ételekből is, míg kis keretnél szinte fehérjét eszel egy kis egyébbel, főleg, ha a fehérjeforrásaid egy része nemcsak fehérjét tartalmaz nagyobb mennyiségben.

Ez az étrendet is meghatározza, de ha van valami preferenciád, azt is mondd, hiszen nem mindenkinek ugyanaz az étrend szimpatikus...

2018. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezt így nem lehet megmondani. Hány kiló vagy, mennyit edzel ez mind befolyásolja. Van az a szint amit már nem tudsz bevinni szilárd kajából, mert az étel többe kerülne, mintha vennél fehérjeport. Viszont hobbi szinten lehetséges, de én még így is olcsóbban kijövök a tejsavó koncentrátummal. 1 kg csirkemell kb 1000-1500 ft? abban van kb 25g fehérje. Kicsit számolj utána. Vagy ha érdekel mesélek még xD
2018. nov. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted mennyi ideje árulnak fehérjeport ahhoz képest, hogy mióta élnek (fehérjeszükséglettel rendelkező) emberek a földön, és mi következik ebből? Az, hogy igen, lehetséges.
2018. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, mennyi a kereted, de nekem majdnem mindig megvan a fehérje. Mondjuk én sok húst, sajtot eszek, tojást alig.

Csak kiegészítésképpen: 1 kg csirkemellben 250 g fehérje van, nem 25 g. De olcsón lehet kapni májat is, abban is rengeteg a fehérje.

2018. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
#2: Csak mert többe kerül az étel, mint a por, még be lehet vinni elég fehérjét... De nem feltétlenül kerül többe, nem muszáj drága csirkemellet enni fehérjeforrásként (tudom, hogy sokkal drágábbak is vannak, de nekem túl drága lenne, ráadásul sokkal finomabban szeretek enni, de ez persze egyéni ízlés, sőt makrók kérdése).
2018. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aktívan sportolsz? Van felszívódási problémád?
2018. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó még találd ki hogy majd minden nap megeszik az ember 5-6 kiló húst vagy akármit, hogy bevigye. Csak elhíznál.
2018. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Fogyókúrához minek fehérjepor???
2018. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 90 kg színizom vagy, akkor kezd kevés lenni a gyomrod gyári mérete. Addig simán tudsz annyit enni.
2018. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki mennyit tud enni, bámulatosan változó, pedig elvileg mindenkinek szép rugalmas gyomra van, de mivel nem arról van szó, hogy egy étkezésre vigyen be mindent, legfeljebb eszik sokszor, ez nem lehet akadály.


#8: Lehet értelme. Nem mindenkinek könnyű elég fehérjét betervezni a viszonylag kevés kalóriát tartalmazó napjába. Sovány fehérjékkel könnyű, de nem mindenki szereti őket nagy mennyiségben, fehérjeszegény ételeket is akar enni valaki, gyakorlatlanabbaknál vagy érdekes makrókkal rendelkezőknél lehetnek nehézségek, a fehérjepor pedig egyszerű megoldás lehet.

2018. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!