Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körtelány alkattal el lehet...

Körtelány alkattal el lehet érni, hogy mindenhol vékony legyek?

Figyelt kérdés
Mintha a fölső és alsó testemnek semmi köze nem lenne egymáshoz...
2018. nov. 28. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sikerült
2018. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
Te bolond vagy. Miért tennél magaddal ilyet? Bocs, én csaj vagyok, és no lesbo de a faszik igen nagy százalékaa iszonyatosan gerjed az ilyen nőkre. Még hangsúlyoznám is a helyedben :)
2018. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

23.18-as, kifejted, hogy sikerült?

Eljön az a pont, amikor már a felsőtestből lehetetlen tovább fogyni, és akkor megindul lentről is? Vagy?


23.26-os: szerencsére nem vagy a helyemben...

Ami neked tetszik, az nekem nem, és nekem kell jól érezni magam a bőrömben.

2018. nov. 29. 00:04
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
El, de minek? A körte a legjobb alkat :D nekem is olyan van. szép nagy fenék, de totál lapos has. persze mellem sincs, de ez eddig senkit se zavart :D amúgy meg ha neked is így van, hogy vastagabb a combod meg nagyobb a feneked, és téged zavar, akkor arra a területre kell edzeni. ennyit tehetsz, mert gondolom fogyózni nem akarsz úgy hogy nem is vagy kövér.
2018. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mansour ***** válasza:
25%
Bocsánat, de csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, még akkor is ha biztos lepontozás jár érte. Nekem is ez a női alkat a legvonzóbb. Szinte fáj hallani, hogy szabadulni akarsz tőle...
2018. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit vállazol és egy kicsit hátazol és homokóra vagy.
2018. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20.27-es, ez nálam nem így működik.

Se hízni, sem izmosodni nem tudok fölül.

Ha feljön rám két kiló, az mind a lábamon látszik.

Ha lemegy kettő, akkor már a fülem is átlátszó lesz :D


Évekig sportoltam heti többszöri rendes edzéssel, ugyanolyan vékony, izomtalan felsőtestem és karom volt.


Egyszerűen vonzó vagy sem, aránytalan.

2018. nov. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!