Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesseg elott van ertelme...

Terhesseg elott van ertelme lefogyni?

Figyelt kérdés
Babat tervezunk (tavasszal kezdunk probalkozni), es van rajtam 6-7 kilo felesleg. M-es nadragok kenyelmetlenek, az L-es nagy ram, a hasamon es a karomon latom joreszt a pluszt. Alapbol egeszsegesen probalok etkezni, de pl eszem kenyeret, tesztat, amit nagyon duzzogva de el tudne hagyni. Ha dietaval adom le a feleslegem, a terhesseg kozben duplan visszajon? Mozogni is akarok, de nyilvan eroteljes ugralos mozgast onnantol nem fogok csinalni. Szoval elkezdjem egyaltalan a fogyit, vagy varjak szules utanig? Terhesseg alatt nem akarok se zabalni, se koplalni, szerintem olyankor a baba egeszsege a legfontosabb.
2018. dec. 1. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,de gyerekesen gondolkozol. Mintha mentegetnéd magad. "Úgyis terhes leszek, nem gáz a súlyfelesleg" Lehet nem is jön össze elsőre. Sosem hátrány, ha a magad egészsége érdekében lefogysz. 6-7 kilót max 2 hónap alatt leadsz egészségesen, és az még nem tavasz.
2018. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komolyan? 2 honap alatt? :) En havi max 2 kiloval terveztem. De nem az a kerdes, hogy eg tudom-e csinalni, csak az, hogy nem jon-e attol duplan vissza, hogy terhes leszek es a szervezetem maskepp fog mukodni.
2018. dec. 1. 08:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nem jár kötelezően elhízàssal.
2018. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem spec diétáznom kellett a 3. babámmal, és kapaszkodj meg, terhesség közben fogytam! :D A kórházból kevesebb kilóval mentem haza, mint ahogy teherbeestem.

A legtöbb fogyókúra HOLNAP kezdődik. ;)

2018. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok, meggyoztel :)
2018. dec. 1. 09:47
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Elöször is, ha az M-es méret kicsi rád, akkor nem 6-7 kg fölösleged van, hanem ennek legalább a duplája.

Másodszor meg kellene tanulnod annyit és úgy enni, hogy ne hízz folyamatosan, és ez nem azt jelenti, hogy ne egyél egy ideig kenyeret meg tésztát, hanem maximum annyit, ogy ebböl kevesebbet és sokkal több zöldségfélét, és kevesebb zsírt - magyarul életmódváltásra van szükséged és nem fogyókúrára!

Harmadszor terhesség alatt nem kell elhízni (söt éppen az a jó, és egészséges, ha nem teszed), a gyerek miatt maximum 10-12 kg többlet az, ami még jogos, a többi azért van, mert a terhes nö túleszik, többet, mint kellene.


Szóval ha értelmesen akarod megoldani, akkor elöször normál súlyra beállsz életmódváltással, ezt tartod a terhesség alatt is és akkor sem hízol fölöslegesen.

2018. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Elöször is, ha az M-es méret kicsi rád, akkor nem 6-7 kg fölösleged van, hanem ennek legalább a duplája."


Először is ezt miből gondolod? Főleg a mai méretezésnél.

2018. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha valaki a normál testsúly kategóriában van, akkor annak az S-es méret a jó. Az M-es legalább 10 kg túlsúly esetén passzol, ha ez is kicsi, akkor ennél több a fölösleg.

A testvérem kb 20 kg-mal több, mint kellene (16o cm 75 kg) és M-es méreteket visel.

2018. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Rám a M-es, néhány szabásnál az L-es a pont jó, de egyáltalán nincs túlsúlyom, kicsit vékony is vagyok, 168 centi. Ha valaki magasabb, annál az S-es a girhes kategória nem a normál. (Eleve miért a small lett a normál?)

Ruhaméretre nagyban hat a magasság, csontozat, alak, edzettség és a ruházat gyártója is; így csupán ebből túlsúlyra következtetést levonni nem lehetséges.


Egyébként a ruhaméreteket szabadon használhatják a gyártók, így ami 34-es valahol, az máshol 36 vagy 38-as stb.

2018. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmm. 55 kiló vagyok. Ha 12+ kiló lenne rajtam, a normál súlyom 43?
2018. dec. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!