Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugralokotelezessel lehet fogyni?

Ugralokotelezessel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nyaron egy masfel honapot dietaztam es 62 kilorol 57 lettem. Most viszont iskola van, es emellett nem tudnam tartani a szigoru dietam, foleg hogy ebedlos vagyok. Szoval, hogy ha Ugralokotelezek, es normalisan eszek, akkor tudok fogyni?

2018. dec. 1. 10:14
 1/6 anonim válasza:
61%
Ja, csak mire lefogysz, addigra tönkre vágod a térded és a bokád.
2018. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kizártnak artom hogy annyira nagy feleslege lenne
2018. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nincs annyi feleslegem a bordaim peldaul kilatszanak, a labaimon, meg a csipomon van egy keves, azt akarom eltuntetni
2018. dec. 1. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg fogalmad sincs az egészről.
2018. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, mert kalóriában kb. ugyanannyit égetszel, mintha futnál. De:

1. nincs helyi fogyás

2. ha ugrálsz kettőt az nem elég, legalább 30 percig nyomnod kell. Nekem ez unalmas lenne.

3. Idővel hatékonyabbá válik a tested, így többet kell majd mozognod, hogy ugyanannyi kalóriát égess el.

4. Nagyon egyoldalú lenne, mert csak bizonyos izmokat dolgoztat meg.

Szóval csináld, de mellé választani kellene más mozgást is, pl. futás, úszás, torna videóra, stb.

2018. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 szoktam tornazni is, csak gondoltam jol jonne valami melle
2018. dec. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!