Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a narancs bőr ellen?

Mit tehetnék a narancs bőr ellen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok vékony a lábam,de már tiszta ragya a hátsó része fenekem alatt és a fenekem is az,vizet azt iszok, néha nem sokat de iszok, eléggé rábuktam most az édességre,olyan 1-2 hónapja,fura míg 14-15 voltam bármit megettem semmi narancsbőröm nem volt,most viszont eléggé lesokkolt,mit tegyek? Félek hogy 20 éves koromra tiszta ragya lesz a lábam és a fenekem is,mint egy 70 éves vén asszonynak,azt hiszem olyan 55 kg körül lehetek, edzés és diéta?(a diéta alatt nem a koplalást hanem a normális kajákat értem)

Köszi a segítséget előre is:)



2018. dec. 2. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi: a felnőtt nők nagyon nagy részének van narancsbőre, 14-15 évesen pedig még (szinte) gyerek voltál, úgyhogy teljesen érthető, hogy miért nem volt korábban.

Kalóriamegvonásra semmi szükség, bőven fejlődésben vagy, és a leírtak alapján, ha jól értem, súlyfelesleged sincs. Jól írtad, elég, ha "normális" kajákat eszel (sok zöldség, elegendő víz, kevés cukor és fehérliszt, kerülöd a feldolgozott élelmiszereket stb.).

Ha feszesedsz, izmosodsz, azzal viszont nagyon sokat tudsz javítani a narancsbőrön, úgyhogy a sportolást ajánlanám, narancsbőrre legjobb valamilyen erősítőedzést végezni (lehet saját testsúlyos, trx, kettlebell, konditerem, ami szimpi). Ha emellé még bármilyen más sportot is csinálsz (tényleg bármi lehet, labdajátékok, futás, úszás stb.), az még jobb.


[link]


Gondolom ezzel tisztában vagy, de azért leírom: krémekre, és egyéb külsődleges kezelésre felesleges költened, az elsődleges a sport és a megfelelő táplálkozás.

2018. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Én minden este jól elfenekelem az asszonyt már 10 éve, és nincs narancsbőre. Komolyan.
2018. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2018. dec. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!