Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér helyett mit esztek...

Kenyér helyett mit esztek köretnek?

Figyelt kérdés
Mondjuk virslihez? Vagy csak úgy magában?
2018. dec. 5. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Otthon alapvetően zabot eszek szénhidrátnak, ha nem vagyok otthon akkor abonettet viszek magammal.
2018. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
zöldség, sajt, csalamádé.
2018. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Virslit se eszek. :) Amihez kenyér kellene (vagy a jó magyar szokás szerint az emberek kenyeret szoktak enni, pl. a párom még a mákostésztát is kenyérrel enné), ahhoz meg egyszerűen nem eszek.
2018. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez aztán a nagy tévedés. Mert miért ne lehetne kenyeret enni?

Nincs az annyira rossz mint ahogy beállítják.

Maga a virsli sokall rosszabb minőségű mint azt is sokan hiszik.

2018. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Batátát szoktam sütni hozzá. Nem diétás, de egy adag belefér kétnaponta. Ha kenyeret kell helyettesíteni akkor puffasztott rizs vagy kétszersült. Egy evésre kb. 3db fogy belőle nekem. És persze saláta, az nagyon fontos.
2018. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rizst
2018. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Virslihez kenyeret.

Simán belefér a napi kalóriakeretbe és engem nagyon laktat.

Szendvicset is szoktam enni.

2018. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem eszem virslit, de nézzük a vegán éhenkolbászkáimat. Mustárral eszem s ma speciel kenyérrel, de ez nem diétás nap (elvben kenyérrel is tudok fogyni ma már - régen teljesen lehetetlen volt - , de akkor aznap kvázi csak kenyeret eszek, némi zsírral, ezzel-azzal, ami nem valami kiegyensúlyozott táplálkozás). Zöldség, tökmagmagropogós, szezámkenyér, ezekkel eszem.


Alapvetően nem eszem olyan ételt, amihez kenyér kell (bár nincs is sok ilyen. a vajas-fokhagymás pirítóshoz is magropogóst használok, ettől megszűnik pirítósnak lenni, de a vaj és a fokhagyma finom vele :D).

S gyakorlatilag mindenhez jó köret a nyers zöldség, a lecsót is képes vagyok azokkal enni :D


De magában is meg tudok enni kb. bármit. A kenyeret is szeretem magában enni, a mustárt is, a kolbászkákat csak akkor megy, ha nem teszek bele a rengeteg sima fűszeren túl még habanero szószt is...


A párom gabonát eszik kenyér helyett, de ez ugyanaz, max. gluténmentes diétában van értelme, illetve ha valaki (érthető módon) kevesebbel megelégszik valami jó vizes főtt rizsből, mint kenyérből (már kalóriára, nem súlyra).

Ő bármivel jóllakik, szóval teljesen mindegy, hogy kenyeret, sütit, rántottát vagy húst eszik, ugyanúgy csak éhkoppot nyelve tud fogyni. Aki ilyen, annak eléggé mindegy, eszik-e kenyeret, csak a tápanyagbevitel legyen OK.

2018. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Extrudált kenyér...

Bár jó kérdés mi a baj a kenyèrrel, a virsli rosszabb

2018. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, vannak jó virslik is, azonkívül egyeseket nem érdekel az egészségesség annyira, csak a fogyás, illetve sokaknak a kenyér egészségtelenebb, mint bármelyik virsli, aztán ott állnak frissen diagnosztizált gluténérzékenységgel pánikolva...

De a kérdező szerintem egyszerűen fogyni akar és szereti a virslit, olyan, amilyen, de tényleg nem egyformák a virslik sem és még egy egészségtudatos is képes néha engedményeket tenni. Lehet, hogy ezt kapja otthon és nincs pénze jobbat venni, ki tudja?

2018. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!