Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezért fogytam ennyit?

Ezért fogytam ennyit?

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja megy a hasam (napi 2-3x sok). Akkor kb. 64.5 kiló voltam.

Reggel lemértem magam, és 62.3(!) kiló voltam.

Ez a hasmenés miatt lehet?

Vissza fog jönni?


2018. dec. 5. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hasmenés miatt van, sok vizet vesztettél (ezért száradnak ki, akiknek tartósan ilyen gondjuk van), ha rendbe jössz, akkor ez visszajön, mert a szervezeted helyreállítja a szükséges egyensúlyt.
2018. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet hogy ez miatt volt.

Vigyázz hogy ne száradj ki, és fordulj orvoshoz, hogy ne legyen nagyobb baj

2018. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A belekben levő, félig megemésztett kaja súlya simán lehet 1-2 kg. Ha most üres a bélrendszered, mert mindent kifostál (bocsánat), akkor ennyivel könnyebb vagy. Nekem a hasam is tök lapos ilyenkor. A másik a vízvesztés, ami szintén visszajön, ha normalizálódott a helyzet. De persze amíg nem tudsz normálisan emészteni, nincs rendes tápanyagutánpótlás, a szervezet a tartalékaihoz kénytelen nyúlni és egy icipicit fogyhatsz, de ez nem jelentős, ha nem hosszú a betegség (hosszú betegségben nagyon le lehet fogyni, csak sajnos elsősorban az izmok látják a kárát).

2018. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!