Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen vékony a lába?

Figyelt kérdés

[link]


Csak szerintem nagyon szép?



2018. dec. 5. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás. Te meg beteg vagy ha ez tetszik.
2018. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos testképzavara van a képen szereplő lánynak, anorexiás (/bulémiás). Ne akarj ilyen lenni, mert nem egészséges.
2018. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet koplalni ennél jobban is, láttam már ilyen lábakkal menni is egy embert, de borzalmasan néz ki...


Egészséges embernek az egészséges lábak tetszenek, amik az izmoktól kellően vastagok...

2018. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ez?


[link]

2018. dec. 5. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Na ez már sokkal jobb! Ha ilyen a genetikája vagy nem, de jól érzi magát, eszik rendesen, jó a testösszetétele ésatöbbi, akkor egészségére, ez már csinoska :)
2018. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
A masodik kepen levo lany is lehet anorexias. Van, akinek ennyire vekony a laba genetikaliag, de szerintem ebben az esetben nem errol van szo.
2018. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom lepontoztak, szóval hozzátenném, hogy a súlyos étkezési zavarral küzdöttem néhány éve, teljesen alultáplált voltam és olyanok voltak a lábaim, mint a második képen lévő lánynak. Ezért mondom, hogy az anorexia és a bulémia, nem mindig egy szinte csontváz szerű lányt jelent, sokaknak fel se tűnik, ba valakinek gondja van, csak annyit látnak, hogy milyen vékony...
2018. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító szerintem de ízlés dolga.

Egészségileg nem túl jó...

2018. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy még kövéren is lehet valaki anorexiás, de én ismerek egészséges nőt, aki természetesen cérnaszál, extrém vékony, de láthatóan oké, energikus és nem sápadt meg semmi, csak genetikailag olyan.

Képről meg nem mondom, kinek van mentális problémája, csak azt, hogy szerintem az a láb még egészségesen is hozható. Ha valakinek van opciója, szerintem is legyen sokkal izmosabb, de ugye, nem mindenki akarja azt.

2018. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első kép undorító. Félnék hozzáérni. A második már jobb.
2018. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!