Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen étrenddel...

Hogyan és milyen étrenddel tudnék úgy iskola mellett lefogyni hogy az egészséges és állandó legyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok túlsúly problemáim vannak

Szeretnék kb.20 kg-ot leadni. Legnagyobb problémám az idő hiánya és az hogy hiába keresek diétákat és recepteket nem tudom hogy melyik lenne a legjobb nekem/hogy melyik igazán jó

Tudom hogy sokan azt mondják, hogy iskola mellett nem nehéz leadni, de már többször próbálkoztam vele és még inkább több súly jött vissza mint amit leadtam

Válaszotokat és segítségeteket előre köszönöm :)



2018. dec. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit mozogsz? Hogy jött ki egyáltalán a 20 kiló? Mennyi idő alatt szeretnéd leadni? Milyen az étrended jelenleg?
2018. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokféle jó étrend van, meg kéne találnod azt, ami számodra kivitelezhető, illetve ami neked megfelelő. De elég lehet a jelenlegi étrendedet kicsit javítani és többet mozogni...


Életmódváltás kellene, amit nem hagysz abba, nem csoda, ha visszajönnek a kilók, ha visszatérsz a rossz és jó eséllyel emiatt túl kalóriadús étrendedre. Én igazán tudok enni, de jó étrenden és megfelelő étkezéselosztással nem sok esélyem van minimálisnál többet visszahízni, ha fogyok... De én életmódot váltottam s ha néha ki is lengek, nem tartósan. A régi stílusomban híznék megint...

2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaloriabazis.hu -n csinálj profilt és kezd el rögzíteni az összes dolgot amit megeszel/iszol. Pár nap alatt kiderül, hol csúszol meg.
2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázni kell, hanem megváltoztatni az étrendedet úgy, hogy fogyni tudj. Ha lefogytál, súlytartó étrendet kell tartani, nem pedig újra ugyanúgy enni, ahogyan korábban meghíztál.

Általánosságban már az is hozhat eredményt, ha nem eszel semmi cukrot, lecsökkented a lisztből, gabonából készült ételeket, helyettük több zöldséget eszel és odafigyelsz, hogy elég fehérjét fogyassz. Ha ez még kevés, számold a kalóriákat és a makrókat is. Egy kis mozgás segít az izmaid megtartásában és abban, hogy legyen formád is. Ha kevés időd van a suli mellett, tornázz otthon minden másnap amennyit tudsz.

2018. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!