Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lustácska testből szép kihangs...

Lustácska testből szép kihangsúlyozott testet mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Szóval eldöntöttem, hogy változtatok.

Nem vagyok dagi, de vékony se vagyok, amolyan eltunyult hájas testem van. Valamikor néztem a lábamat hogy ha egyenes lábbal állok akkor a térdemnél szinte már látni lehet ahogy a háj rágönygörödik a térdre, és elég ronda, meg amikor lépek akkor rezegnek a hájak a lábamon az se egy szép látvány, pedig dagadt tényleg nem vagyok csak rettentően lusta életmódot folytattam az elmúlt egy évben.

Kérdés:

Kb mennyi idő múlva számitsak szép eredményre ha hetente legalább 4-5ször elkezdek mozogni és elkezdek figyelni arra hogy mit eszek? (Nem eszek sokat csak cukros sz.arokat) Teljes mértékben megvonnám a cukrot, péksütiket meg ilyeneket eddig se ettem.


Kb mennyi idő?

Nem tudom, hogy ez segit-e de 168 cm, 58 kiló vagyok (jobban szeretném ha 53 lenne de nem tudom igazából, hogy a kilók számitanak-e amikor zsir helyére izmot szeretnék épiteni hogy szép tónusos testem legyen)


Előre is köszi a választ!!

21/l



2018. dec. 7. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szemészetre kérj előtte időpontot!
2018. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam, még mindig jó a kontaktlencsém, köszi.
2018. dec. 7. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
168 centivel szeretnék pont 58 kiló lenni. (: Ne számíts hamar eredményre, de ne add fel.
2018. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Tapasztalatból mondom neked hogy az első 1-2 hónapban nehéz lesz, így javaslom ne kezdj bele rögtön az intenzív, keményebb edzésbe, mert mint mondtad el vagy lustulva, és ez hirtelen kemény dió lesz ami azzal jár hogy hamar kikészülsz és elfog menni a kedved.

Kezdésnek javaslok egy laza sétát 1 óra erejéig, előtte és utána nyújtó, átmozgató gyakorlatokat, más nem kell.

Aztán 2-3 hét után, válthatsz laza kocogásra, vagy bicajozz nagyokat, vagy ha van rá lehetőséged menj el úszni.

Azt ne felejtsd el hogy kellenek nyújtó gyakorlatok, és erősíteni ne akarj rögtön az elején, mert kikészíted magad tőle. A súlyzózást pedig felejtsd el ha tervezed, mert felesleges. Próbálj saját testsúlyos edzéseket keresni a neten például a fegyencedzést javaslom, és csinálgasd, de szép lassan, ne ész nélkül.


Kicsi adagokban kezdd el a mozgást hogy a szervezeted hozzászokjon a minél több mozgásra, ne hirtelen vágj bele, mert megfogod érezni hogy fáradtabb leszel, még inkább lustálkodni fogsz, izomlázad lesz kegyetlenül, illetve annyi mindent fog elvenni a szervezetedtől hogy könnyebben lebetegszel majd. Sok vitamin bevitelt is javaslok mellé ha táplálkozásra is odafigyelsz. A lényeg minél több vitamin, rostok az nagyon fontos, ásványi anyagok. Ez alatt értem a kálciumot, magnéziumot. Ezek lényegesen fontosak.

2018. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oké, leírom konkrétan a nyilvánvalót: nem jó súlyt vesztened, bőven elég erősödni. Rendes gyúrás, persze nem létszükség teremben meg súlyokkal, a gépek meg egyébként is a zavarodottaknak valók, teljesen sima az átmozgatós, saját testsúlyos, teli flakonokkal meg teraband szalagokkal tornázós megfejtés.
2018. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen számokkal nehezen tudom elképzelni, hogy a térdedre lóg a hájad... Mindenesetre magamra néznék, ha tényleg van észrevehető háj, akkor gyors szálkásítás, majd tömegelés, ha nincs, akkor csak tömegelés és majd utána szálkásítás.

Nem lehet sok felesleged, szóval pár hónapon belül sokat változhatsz, ha jól csinálod (nem mindenki tud jól enni és edzeni az elején).

2018. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Fokozatos súlyzós edzés lenne jó neked.
2018. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ha egyenes lábbal állok akkor a térdemnél szinte már látni lehet ahogy a háj rágönygörödik a térdre"


Az a bőröd, az ízület használhatósága miatt elég jelentős bőrtöbblettel rendelkeznek az emberek azon a tájékon.

2018. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Neem nem ez több annál.

De mindegy is mert néhányan itt nagyon szép részletes segítőkész választ adtak amiért nagyon hálás vagyok.

Köszönöm a válaszokat!!

2018. dec. 8. 00:24
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:

[link]


Ezt tudom ajánlani, nekem is ilyen fajta van.

vegyél mellé egy ilyet, ne okozzon keményedést se.

[link]

2018. dec. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!