Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A reg-enor diétáról vélemények...

A reg-enor diétáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 17:35
 1/5 anonim válasza:
52%

Nekem anyukam foglalkozik ezzel. Lehet tole fogyni kb 3-4kilot egy honapban. De szemelyfuggo. Van aki tobbet, van aki kevesebbet.

Illetve ha nem akarsz fogyni, akkor sem art ha ezt iszod mert ez lehet egyfajta “tisztito kura” is.

Es fontos hogy ha elkezded, tartsd be az etkezesi szabalyt!

Minden ami erjed, az tilos.

Olvass utana bovebben.

Kb 6500ft egy uveg ami nagyjabol 2hetig eleg. De tenyleg hasznos,az egeszseged erdekeben!

2018. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nosco válasza:
42%
Nekem bejött! -5 kg. Jókat lehet mellette enni!
2018. dec. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amit látok,hogy Lakodalmas Lajosunk hiába hirdeti,ő egyre nagyobb darab.
2018. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy egy olyan személyi edzőt, aki személyre szabott étrendet is tud neked készíteni. Hosszú távon sokkal jobban megéri.
2018. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia. A regenor 98%ban tejsavó!4 Semmi más, csak kicsit felvitaminozott tejsavó, emellé piszok drága. Úgyhogy ha ennyi kidobni való pénzed van, azon inkább vegyél zöldséget és húst és egyél egészségesen. Kevesebb liszt és fehér pékárú, több mozgás és lesz eredménye. A Regenortól csak a pénztárcád lesz laposabb, te nem.
2018. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!