Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony testalkat, "nagy has"....

Vékony testalkat, "nagy has". Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Alapból vékony vagyok, figyelek az étkezésemre.

Heti 2x futok, sajnos ennél többre jelen pillanatban sem időm sem kapacitásom.


A problémám az lenne, hogy az egyébként lapos hasam mindentől "megnő".

Gondoltam puffadásra,ami lehet, hogy valamilyen szinten benne van, de általában inkább evés után szokott előjönni.

Allergiás nem vagyok semmilyen élelmiszerre,ebben biztos vagyok.


Mitől van ez, illetve mi a megoldás?



2018. dec. 8. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudjuk, milyen mértékű. Csinálj előtte-utána képet, és mutasd!
2018. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Hajjaj... Mondtam volna, mikor megláttam a kérdést, hogy genetika. Ez viszont biztos, hogy nem az. Allergia, vagy ételérzékenység, intolerancia. Rosszak a beleid... Lehet, hogy gluténérzékeny vagy. Figyeld meg, hogy mitől nő meg a hasad. Hacsak nem eszed túlságosan túl magad, hogy ennyire felpuffadj, ez lehet a gond. Rossz az emésztésed.
2018. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy bizonyos szintig természetes, hogy a lapos has jelentősen megnő evés, ivás után, az ételnek, italnak térfogata van... De ha ez túlzott mértékű, az lehet puffadás.
2018. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
enis vekony vagyok, neked mekkora a nagy? csatolsz kepet? mar enis elbizonytalanodtam a valaszokat olvasva
2018. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
atyám de ostoba vagy. evés után mivel mondjuk kaja megy a gyomrodba, nem ésszerű hogy kitágul és megnő a térfogata??? te ökör.. ha NAGYON megnő és kényelmetlenül is érzed magad, akkor van baj. akkor meg orvos vagy próbálj vény nélküli gyógyszereket. de 99%ban biztos vagyok benne hogy csak nem vagy tisztában azzal hogyha valamit tele töltesz, az tele lesz 🤦🏻‍♀️
2018. dec. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Talán gyenge a hasfalad, a törzsed, és azért nyomja ki a kaja. Erősíts arra is, hátha javul a helyzet.
2018. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Májprobléma, ételallergia-intolerancia, ahogy más is írta, sok oka lehet.
2018. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak reggel lapos a hasam, és látszik rajta, ha már ettem vagy ittam valamit. Ez egyrészt teljesen normális, másrészt alkati kérdés is. Aki vékony, azon jobban látszik. Ha nagyon kiáll a hasad, a normális mértéken túl, az már lehet puffadástól is, ezen megfelelő étrend valamennyit tud segíteni.
2018. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Ezt én sem értem egyébként.

Most mondhat bárki bármit én ezt tapasztaltam, így van, hiába pontoztok le, vagy nem hiszitek el.

Több ismerősöm is van aki ilyen, ezzel egyszerűen nem tudsz mit kezdeni sok esetben.

Pl vegyük példának egy lány barátom.

Iszonyat vékony lába van, de ettől még a hasa megtévesztően, de tényleg picit kidudorodik.

Nem allergia, nem bél próbálèma, az nem így néz ki, ez kb úgy néz ki, de tényleg mintha az illető túlsúlyos lenne, de abszolút nem az, mert máskor meg szinte úgy néz ki, mintha ott nem lenne semmi sem.

Érzékeny azért nem lehet, mert ez mindentől van, bármit fogyaszt ilyen lesz.

Genetikára rá tudnám fogni, de nem hinném hogy az, mivel akkor alapból is úgy nézne ki.

Gyenge hasfal pedig egyszerűen lehetetlen nála, edz rendesen hasra is.

Szóval igen ezt én sem értem.

Orvosok azt mondják hogy lehet daganata van, de az is másképp nézne ki...

Szóval annyit mondok hogy létező ez a jelenség, én arra szavazok így, hogy ez lehet hogy genetika, de ezt pontosan inkább te tudod hogy mitől nő meg a hasad...

2018. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

> Gyenge hasfal pedig egyszerűen lehetetlen nála, edz rendesen hasra is.


Nem erőlködés függvénye, hanem hogy mennyire jó technikával, rendszerességgel és intenzitással végez célzott hasizomrövidítő gyakorlatokat.

2018. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!