Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rizsdiétát valaki próbálta már?

TROLL4EVER kérdése:

Rizsdiétát valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Haliiiii! Valaki próbálta már a rizsdietat? Mik a tapasztalatok? Mennyit folytatok vele és mennyi idő alatt?

2018. dec. 9. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Utánanéztem mi ez, akinek fontos az egészsége, nem csinál ilyesmit.
2018. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rosszul hangzik. Nekem hatásos lenne, mert a 2. naptól totális böjt lenne belőle. Csak élvezet nem lenne benne s lenne pár hátrányos dolog, pl. pánikrohamot kapok arra gondolva, hogy bomlik az a csepp izmom, ami van.


Kiegyensúlyozott étrend kell.


Rákerestem, ez a cookta.hu-s cikk vajon az? hajmeresztő.

Az agymenésnél (ami annyira egészségtelen borzalom, hogy ők sem ajánlják hosszabb távon, bár a kúraszerű dolgokkal még nincs akkora bajom, csak preferálom a normál étkezést) már csak a cikkíró fantasztikus hozzáértése nagyobb.

"Mi lenne, ha egy teljes hétig kibírnánk szénhidrát nélkül?" Mármint hogy rizst eszünk zöldséggel és gyümölccsel, mert ezeknek, ugye, semmi közük a szénhidrátokhoz...


"Minek nekünk sajt, ha ott a rizs???"

Talán mert a sajtban több a fehérje és a kálcium, zsír is több kell, mint ami párszor 2-3 kanál rizsbe fér... Illetve esetleg jól is akarunk lakni. Fene a hedonista énembe, hogy 2 hét kegyetlen éhezést sem akarok magamra erőltetni.


Mivel koplalsz, nyilván fogysz, de vannak sokkal jobb egyoldalú étrendek is. Pl. ehetnél napi 10 tojást, ha már koplalni akarsz. Szerintem ne tedd, de a rizsdiétánál azért értelmesebb s a ketózis előnyeit is élvezheted (kár, hogy kezdőknél akadnak hátrányok is). A tojásdiéta már rosszabb, bár változatosabb, de a koplalás ott is vastagon megvan.

Akárhogyan is koplalsz, szedj vitaminokat és próbáld abbahagyni minél hamarabb. Lehetőleg az első nap, amikor még nem bomlott el szinte semmi izmod.

2018. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!