Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igazából, érekel a véleményete...

Igazából, érekel a véleményetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kérlek ne oltsatok le,csak kérdezem.

láttam a tvben 1 csajt aki úgy fogyott h egyik nap mindet evett a másik nap csak 500kalóriát...kikéne próbálnom,mert érdekes és bízom benne h jó

Járnék én edző terembe is de sajna a kőrnyékemen nincs :(.mit tegyek??

Aki tud segítsen :(


2018. dec. 10. 06:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Rossz ötlet. Egyébként én a TVben csillagrombolókat láttam, biztos léteznek.
2018. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne csináld ezt!!!ez max súlytartásra lenne jó stagnálna tőle a súlyod mert amit megkoplalsz az 500 kalóriás napon azt visszaeszed másnap.
2018. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Rendkívül egészségtelen, de éppen lehet hatásos, de több a veszély benne, mint amennyit ér...
2018. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

Van egy videós, aki valami hasonló praktikával fogyott.

https://www.youtube.com/watch?v=WGUnOyB32fQ&t=80s

Gőzöm nincs ő mennyi kalóriát fogyasztott, de ő is minden másnap evett "normálisan" utána pedig diétásan. Nála működött, szerintem is működhet. Igazából elmagyarázza, hogy miért volt jó neki ez a fogyókúra.

2018. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó..pont ő rá dondoltam :)...neki bejött,máramenyire igaz ez és nem gyomor szükítést csinált,nem tudom de 1próbát megér
2018. dec. 10. 11:47
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

ezt a videot már pár honapja en is lattam. kiváncsiságbol vėgighallgattam. abbol kiderűlt hogy lassan ėrt csak el vele eredmėnyt. aztán kėsőbb meg az evős napon se nagyon evett.. lėnyegėben koplalt.

nem irod mennyit kėne fogynod, de hidd el ha csak simán kevesebbet eszel, ės nem nasizol azzal is menni fog.

Én csak havi fėl kg-ot fogyok, de nekem csak 4-5 kilota kell leadnom, es bevált ez a modszer,mert semmi drasztikusat nem csinalok. nėha egy kis nasi is belefėr.

2018. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
jav:termėszetesen nem havi hanem heti fėl kg-ra gondoltam..
2018. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
96kg vagyok.nagyon sokat kéne fogynom,1600kaloria és 160g szénhidrátban szinte mindíg bele esek,de bizgéli a fantáziám ez a módszer is...próbálkozom de eddig nem nagy sikerrel :(
2018. dec. 10. 14:17
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

arra kell rájönnöd mi az oka a sikertelensėgnek. mindig tul sokat eszel?

ėn pl. mimdig ott rontottam el hogy hėtköznap odafigyeltem mit ės mennyit eszem, de a hėtvėgėn mindig elcsâbultam.., igy amit leadtam hetköznap, hėtvėgėn visszaszedtem. de miota elhatároztam magam azota hėtvėgėn se eszek õssze vissza

2018. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó..nálam pontoan ugyan ez van!!!úgy érzem nincs elég akarat erőm,szeretném de valahogy még is elcsúszok.és ez bánt
2018. dec. 10. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!