Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap ne egyek?

Holnap ne egyek?

Figyelt kérdés
Ma megettem egy oriasi fazek nokedlit, amugy altalaban egeszsegesen eszem de most ugy nezek ki mint a kis gomboc. Ez biztosan rengeteg ures kaloria volt. Nem szeretnek meghizni akkor holnap nem ehetek? (Ma kb 3 embernyi adagot toltam be :( )
2018. dec. 11. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne egyél, ne is igyál. Istenem, ennyi idiótát...
2018. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy enni merjél mert aztán kidurransz :D mégis hogy juthat ilyen az eszedbe ? :D
2018. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tudsz enni, akkor böjtölj, egyébként viszont nyilván vidd be a legfontosabb tápanyagokat. Én fehérjét ennék zöldséggel, ha más nem férne belém...


Ha tényleg inkább csak kalóriát ettél, tápanyagot nem, akkor a mai napot nézve tápanyaghiányod lehet (jó tartalékokkal nem vészes, de mégis), így nem látom be, hogy egy még tápanyaghiányosabb nap mire lenne jó. A kalóriadeficit biztosításán túl, persze.


(6000 kcalos fazék nokedli? Másfél kiló lisztből volt vagy mi van? Persze lehetett benne sok cukor is, zsír nem igazán.)

2018. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp egyél valamit, még ha ma egy kicsit több nokedlit is ettél a tegnapinál. Az nem jó, hogyha nem eszel semmit, mert könnyen leeshet a vércukorszinted, és nehezebben tudsz majd koncentrálni.
2018. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért esik le az emberek vércukorszintje, szinte senki nem egészséges, hogy elrendezze a szervezete? Ezt egyszer megmondhatná nekem valaki. Lehet, hogy rákeresek.


Engem az izombontás zavarna jobban, a táplálékkal bevitt, illetve itt-ott még kis mennyiségben megtalálható aminosavak hiányában nem tud mást tenni a test, mint önmagát bontani. A többi tápanyag azért jobban tárolható, rendes készletekkel nincs gond egy ideig.


Plusz nem mindenki viseli jól a böjtöt (vagy nem mindig. sok nokedli után én bizonyára igen éhes lennék másnap, hiányozna a rendes étel). Nagyon morc, gyenge, fejfájós is lehet az ember (lehet, hogy ez a leesett vércukor, én nem tudom).


Kérdező, nagy általánosságban, ha elrontod a diétádat, nyugodj le s másnap egyél úgy, mintha mi se történt volna. Legfeljebb kevesebbet, ha nem vagy olyan éhes. Vagy mozoghatsz többet, az OK. De hogy kiakadsz magadon és böjttel súlyosbítod a dolgokat... Nem hangzik jól. Könnyen lehet, hogy utána bezabálsz és/vagy szerencsétlenül érzed magad, pedig most vissza kéne állnod a helyes kerékvágásba.

2018. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnapután se egyél.
2018. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szard le 9000kcal 1kg plusz megnyugtatlak...
2018. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, így működünk, mint a pénzbedobó autómata. 1000 kcal plusz 10 kiló plusz, 1000 kiló mínusz 10 kiló mínusz. Ja, mégse.....

Ha kibírod, egy nap böjttől nem lesz bajod, de ha visszatérsz a normál étkezéshez, akkor se fogsz egy naptól elhízni.

2018. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!