Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ilyen diéta?

TROLL4EVER kérdése:

Van ilyen diéta?

Figyelt kérdés
Keresek egy öt vagy hat napos diétát amivel kb 3 kg fogyast szeretnek elérni . Sokat kerestem de sajnos elég finnyás vagyok és mindegyikben van valami amit nem szeretek és nem cserélhetek le. Nem szeretem a : hal feleket , paradicsomot , paprikát, joghurtot , kefirt, zellert, brokkolit . Tudtok olyan diétát amiben ezek nem szerepelnek vagy le lehet cserélni valamivel és 5,6 nap alatt fogyhatok 3kgt?

2018. dec. 11. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Irreális, ha nem edzel rengeteget, de akkor izomból is megy le...

Bár ha a vízből fogyás is megfelel, akkor még reális. Egyél kevés szénhidrátot és kalóriát, annyi, az ételeket te szabhatod meg ezen belül.

2018. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van de vissza hízod a kétszeresèt, lassul az anyagcseréd, stb stb...
2018. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen fogyásnak nincs értelme, mert izomból fogsz fogyni, és zsírt fogsz helyette visszaszedni.
2018. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha normális mértékben akarsz fogyni és utána nem visszahizni még többet akkor számold ki,hogy mennyi kalóriát kéne enned és ebből vonjál ki 7-900 kalóriát naponta és edzéssel (7-800kalória égetés,edzés intenzivitásától függ) elérhető a napi 1500-1700kalória mínusz naponta.

1 kg magyjából 7200 kalóriának felel meg így elérhető 1-1,5kg fogyás hetente,de ha ez fölé mész az már nem lesz egészséges.


Te is állithatsz össze magadnak diétát,de figyelj,hogy meglegyen az 1,4-2g fehérje/kg-nként így érheted el,hogy ne izomból fogyjál+ erösödj is

2018. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!