Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes fogyókúráb...

Szerintetek érdemes fogyókúrába kezdenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy én nekem az a problémám, hogy a combom nagy, zsíros.

A többi testrészemmel nincs baj, csak egy picit nagyobb a combom a kelleténél.

Szóval titeket zavarna, ha vkinek csak a combja nagyobb egy picit?

Szerintetek érdemes fogyni, ha csak egy testrészen van egy pici?

Mozgok viszonylag sokat, 1 órát naponta minimum, mikor mihez van kedvem azt.

Amióta mozgok azóta elkezdtem hasról fogyni, de combról sehogy sem megy.

Egyébként egy fiú vagyok, ezért idegesít.

Minden mással meg vagyok elégedve csak azzal nem, ha tovább fogyok lehet túl vékony leszek, ami pedig nem lenne túl jó szerintem.


2018. dec. 15. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani. Ha zsír van a combodon, akkor tudsz belőle fogyni. Ha izom, akkor nem igazán.
2018. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de inkább az a kérdés, hogy érdemes-e, fogyózni azért, hogy kisebb legyen a combom.

De igen, konkrétan zsíros, nem durván csak picit jobban, mint kéne.

2018. dec. 15. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
lássuk
2018. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, akkor abból a szempontból egyszerű a helyzeted, hogy ha bármelyik testrészed túl vékony lesz, akkor azt izmosíthatod. Nők esetén fennáll a veszélye, hogy éppen a mellükből fogynak, ezért nem biztos, hogy javít az összképen a fogyás (persze ha valaki már eleve egészséges testsúlyú).
2018. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább valami edzést ajánlanék.
2018. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy zavar-e. Ha fogysz és jóformán csak a combodon van felesleg, várhatóan onnan megy le.

Egy pici engem speciel valószínűleg nem zavarna, de ha látványosan zsíros, akkor mégis. Kell némi fedettség combon is, de van egy határ, ami mindenkinél más. Nekem az atomszálkásság nem tetszik, nem mintha naturálban tartható lenne.


A túlzott vékonyság miatt nem aggódnék, ha zavar a felesleg, fogyj, aztán majd tömegelsz utána, de olyan vészesen nem hinném, hogy vékonyodsz másutt. Illetve azt észreveszed közben s abbahagyhatod.

2018. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar akkor én szálkásítást ajánlok és nézz olyan feladatokat a neten amik kifejezetten lábra erősitenek(helyi fogyás nincs így nem lehet tudni,hogy honnan kezdesz el fogyni,de ahogy írták már ha túl vékonynak látod magad azt késöbb vissza lehet szedni tömegeléssel)
2018. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ, ment a zöld pacsi.

Mostanában elkezdtem fogyni, és ezt vettem észre, hasilag minden ok, de a combomon még nincs...

Még nem döntöttem el hogy mit fogok csinálni (ezért nem válaszoltam a privire, bocsi), de már ez is így sokat segít.

Ha vki még szeretne irhat, még figyelem a kérdést 😀

2018. dec. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!