Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor azért mert daginak...

Most akkor azért mert daginak tart?

Figyelt kérdés
https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__.. Ezt a kérdést én írtam,és mivel csak 1 válasz érkezett ami pedig azt írta h “akkora” vagyok,ezért megkerdezem szerintetek is azert úgy ölelt at mert dagadtnak tart? Nem ertem.
2018. dec. 16. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Baráti ölelés inkább a felsőtest táján történik, nyak, váll, stb. A derék átölelése érzelmesebb, inkább pároknál tudom elképzelni. Nem a súlyod volt az oka szerintem, hanem mert nem akart túl intim lenni.
2018. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Figyelj 192 cm vagyok. Én is így szoktam megölelni általában a másikat. Mivel ha mindenkihez lekéne hajolnom, görbülnöm akkor az nagyon nem lenne kényelmes. Szerintem felesleges ilyen plusz dolgokat mögé látnod.
2018. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát én lány vagyok és senkit nem szoktam a derekánál ölelgetni, maximum én is a vállát ölelem át. Hogy miért? Mert nem fogom egy félidegen emberhez hozzányomni a melleimet, pláne ha a másik fél is nő, mert úgy még bizarabb.

A nők egyszerűen normál esetben nem így ölelkeznek.

Az "akkor vagy" megjegyzés pedig inkább annak szólt, hogy azt írtad magasabb nálad. Na most alacsonyabb embernek eleve kényelmesebb a vállát átölelni.

Szerintem nem kéne ezt túlkombinálni, mert semmi értelme.

2018. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a lányok kicsit 'pucsítva' ölelnek meg idegeneket, a mellük-csípőjük ne nagyon érinkezzen a másikkal. Nincs ebben semmi.
2018. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Alacsonyabb vagy nála, így az esett kézre, hogy a vállaidnál öleljen meg. Ha leguggolt volna, hogy a derekadnál öleljen meg, az sokkal gázabb lett volna, mintha egy törpét ölelgetne, nem? Nem értem, hogy jönne ide a kövérség, és csak annyit szűrtem le ebből, hogy alacsony vagy. Amikor egy nálam alacsonyabb emberrel beszélgetek, akkor sem hajolok le hozzá, mint egy gyerekhez, zavarba hoznám vele.
2018. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Dagadt vagy oszt kísz.
2018. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Deréknál csak csókolózásnál ölelünk, ill. oldalról.
2018. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti ez most komoly?😂
2018. dec. 16. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez így természetes az utolsó csak irónizált nyugi...

Sok időd van, ha ilyen dolgokon gondolkozol...

2018. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy. Meg dagadt. Ne hízz tovább.
2018. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!