Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Most akkor azért mert daginak tart?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__.. Ezt a kérdést én írtam,és mivel csak 1 válasz érkezett ami pedig azt írta h “akkora” vagyok,ezért megkerdezem szerintetek is azert úgy ölelt at mert dagadtnak tart? Nem ertem.

2018. dec. 16. 09:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Baráti ölelés inkább a felsőtest táján történik, nyak, váll, stb. A derék átölelése érzelmesebb, inkább pároknál tudom elképzelni. Nem a súlyod volt az oka szerintem, hanem mert nem akart túl intim lenni.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. dec. 16. 09:40 Privát üzenet
Figyelj 192 cm vagyok. Én is így szoktam megölelni általában a másikat. Mivel ha mindenkihez lekéne hajolnom, görbülnöm akkor az nagyon nem lenne kényelmes. Szerintem felesleges ilyen plusz dolgokat mögé látnod.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. dec. 16. 10:10 Privát üzenet

Hát én lány vagyok és senkit nem szoktam a derekánál ölelgetni, maximum én is a vállát ölelem át. Hogy miért? Mert nem fogom egy félidegen emberhez hozzányomni a melleimet, pláne ha a másik fél is nő, mert úgy még bizarabb.

A nők egyszerűen normál esetben nem így ölelkeznek.

Az "akkor vagy" megjegyzés pedig inkább annak szólt, hogy azt írtad magasabb nálad. Na most alacsonyabb embernek eleve kényelmesebb a vállát átölelni.

Szerintem nem kéne ezt túlkombinálni, mert semmi értelme.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. dec. 16. 10:10 Privát üzenet
Igen, a lányok kicsit 'pucsítva' ölelnek meg idegeneket, a mellük-csípőjük ne nagyon érinkezzen a másikkal. Nincs ebben semmi.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. dec. 16. 10:21 Privát üzenet
Alacsonyabb vagy nála, így az esett kézre, hogy a vállaidnál öleljen meg. Ha leguggolt volna, hogy a derekadnál öleljen meg, az sokkal gázabb lett volna, mintha egy törpét ölelgetne, nem? Nem értem, hogy jönne ide a kövérség, és csak annyit szűrtem le ebből, hogy alacsony vagy. Amikor egy nálam alacsonyabb emberrel beszélgetek, akkor sem hajolok le hozzá, mint egy gyerekhez, zavarba hoznám vele.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. dec. 16. 11:06 Privát üzenet
Dagadt vagy oszt kísz.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. dec. 16. 12:50 Privát üzenet
Deréknál csak csókolózásnál ölelünk, ill. oldalról.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. dec. 16. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó előtti ez most komoly?😂

# 8/11Időpont 2018. dec. 16. 14:23 Privát üzenet

Nem, ez így természetes az utolsó csak irónizált nyugi...

Sok időd van, ha ilyen dolgokon gondolkozol...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. dec. 16. 19:05 Privát üzenet
Te beteg vagy. Meg dagadt. Ne hízz tovább.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. dec. 22. 13:27 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek 173 cm-hez 69 kg sok? Heti négyszer teniszezem, öt éve Plusz minden nap van tesim, amin aktívan részt veszek Mégis daginak látom magam, pedig mindenki azt mondja jó...
Titeket, akik le kell adjatok nagyobb súlyt,30-40 kilót, mi motivál azalatt a pár év alatt, amig tart a fogyás, hogy ne adjátok fel?
Vizesedes? Az lehet hogy a szervezetem vizet tart vissza és azért lett vastagabb a combom illetve több a súlyom?
Egy átlagos magasságú - 166-170 cm - és izomzatú (tehát nem sportos, de nem is puhány) nőnek meddig tart a normál súlykategóriája? Mi alatt vékony, mennyitől sovány? Hol kezdődik...
Mennyivel tart így tovább a fogyás?
Vékony vagyok, kivéve az óriási, aránytalan rusnya hordót, mely a bordáimnál bőven szélesebb, és a derekamig tart. Ott hirtelen vége. Hogyan fogyaszthatom jó vékonyra a hordót? Bármit megtennék. 37L

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!