Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni vagy nem fogyni?

Fogyni vagy nem fogyni?

Figyelt kérdés
Az én problémám, hogy igazából nem a kinèzetem zavar, hanem az, hogy hány kiló vagyok. Tudom hülyén hangzik, de az zavar a legjobban amikor elkezdünk a kilókról beszélni és én nem is merem elmondani, mert 85 kg....hát sok, tudom. 175 cm magas vagyok, lány. Fiú ismerősök 70-75 kilósak ekkora magassággal, lányok, akik 70 kilósak 10 kilókat akarnak fogyni, mert utálják a testüket. De nekem nincs bajom a testemmel, csak ezzel a számmal. Ilyenkor hogy vegyem rá magam a fogyásra?
2018. dec. 16. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem, ha nem zavar a tested, csak az a szám, rettentően felesleges fogyni.


A másik. A fogyáshoz kell egy motiváció, nemde?

És ha az nem az, h te jobban akarod érzni magad a bőrödben, hanem, h "talán egyszer beszélünk róla és jó lenne nekem is egy tizessel kevesebbet mondani" az kevés lesz. Tehát nem fogsz vele elérni semmit.


Csak szenvedsz egy sort, tulajdonképpen a semmiért.


Ha szóba kerül akkor meg... Ha nagyon zavar tagadj le párat:D jobb ötlet minth lefogyj ilyen miatt.. :)

2018. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem is felesleges fogynod, ha te így érzed jól magad :D Én pont ilyen magas vagyok, és 86 kiló (már fogytam 15ot), és már én sem érzem magam olyan szarul, de azért szeretnék legalább még egyszer ennyit fogyni. :) A magassagom miatt engem is mindig sokkal kevesebbnek tippelnek, ennek csak örülni kell, és ha esetleg erre kerül a sor, nyugodtan tagadja le egy tízest, úgysem érdekel ténylegesen senkit sem, hogy mennyit mutat a mérleg, ha te emellett magabiztos vagy és megnyero a kisugárzásod. ;)
2018. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 173cm vagyok, 64kg, és még szeretnék fogyni. Egy-két hónapja még 70-72 voltam, évekkel ezelőtt pedig a legtöbb 90kg volt. Tudom, hogy jól nézek ki, 34-es nadrágokat hordok, a párom szerint viszont olyan izmos vagyok, mint egy testépítő, és szerinte ez férfias, így igyekszem kihozni a maximumot magamból és még leadni egy keveset az ő örömére. Eleinte az motivált, hogy egyszer megemelt, és jól meghúzta a derekát. Most már nem igen van ilyen probléma, és sokszor megdicsér, hogy milyen szép vékony, hosszú lábaim vannak. Nekem így megéri még kicsit küzdeni, még ha nem is veszem halálosan komolyan. Sőt, eleve úgy lenne egészséges a fogyás, ha az ember nem élet-halál harcot akarna vívni saját magával, csak a közérzetén akarna változtatni azzal, hogy olyan formát ölt magára, ami szerinte hozzá illik. Szerintem, ha szégyelled a súlyod, akkor nyugodtan adj le egy keveset, sokkal felszabadultabban tudsz majd utána élni. Engem büszkeséggel tölt el a siker, mert bár jó volt az alapanyag is, sikerült a legjobbat kifőznöm belőle. Ez csak igényesség.
2018. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor lehetsz ennyi simán
2018. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!