Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek fogynom kéne?

169cm / 59kg

Képet nem küldök!

Tudom ezt nehéz megállapítani kép nélkül.

A hasam viszonylag lapos (egy kicsi háj van rajta, de alig látszik), a combom viszont elég vastag. Milyen diétával lehetne kicsit combból fogyni?

16L

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, fogyás, comb, has, kg

2018. dec. 16. 14:32  Privát üzenet  

A válaszok

Van az a speciális combról fogyasztó diéta, hogy aszongya...

ja nem, nincs. Talán sokkolóan hangzik de nincs ilyen. Ha sok rajtad a felesleg akkor egyél kevesebbet meg sportolj és majd lemegy.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 16. 14:40 Privát üzenet
Ennyiből nem tudjuk, szerintem pont jó vagy így.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 17. 22:56 Privát üzenet
1-2 kilo fel le ingadozik még akkor is tökéletes.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 7. 00:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mennyit kene fogynom? És sikerulhet ha igen menni ido allat? Magam nagyon udoritonak tartom. Keveset eszek pedig. Csak sajnos hasra hizok
13/L 63kg vagyok, és fogynom kene, csak nem tudom hogy kezdjek bele, mit ne egyek? (többi lent)
14 eves vagyok 160cm es 59kg vagyok. Mennyit kene fogynom?
Mennyit kéne fogynom?
48-49 kg vagyok a 158 cm-hez,13 eves. En daginak latom magam (persze nem olyan durvan) a kornyezetemben levok lehulyeznek ha mondom h fogynom kene, anyukam ki is akad ha neha nem...
Szerintetek fogynom kene?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!