Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15kg fogyas 2 honap,6 honap...

15kg fogyas 2 honap,6 honap alatt?

Figyelt kérdés

156centi vagyok, 60kg, lany. kb 1500-1600 kaloriat vinnek be. Hetente 4x edzenek(masfel, vagy 2 ora, eleg intenziv edzes). Ezzel 2 honap alatt mennyit fogyhatok? Illetve fel ev alatt latvanyos lehet a valtozas?

(Figyelek a feherjere is)


2018. dec. 17. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt, ha minden jól alakul, akkor egészségesen olyan 5-8kg-ot adhatsz le zsírból.
2018. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy gyors számolással megcsináltam(életkort nem tudok),hogy nagyjából 2200kalória kell neked természetes esetben így innen lejön 700kalória és edzésekkel még nagyjából 900-1000jön hozzá ami így eggyütt 1600kalóra mínusz naponta.

Egy kg nagyjából 7200 kalóriából áll így,ha robotok lennénk akkor 4nap alatt fogynál 1 kg-ot (de ez nagyban függ a genetikától),így szerintem nagyjából a 10kg a max amit letudsz adni "hájból",de ez nem lesz ennyi mivel a edzések miatt fogsz erösödni is és 4 naponta hipenő napokat kell tartani és figyelni a fehérje bevitelre(esetedben 85-110g/kg-onként)


Összesitve látványos eredményeket érhetsz el ennyi idö alatt és nagyjából 8kg mínusz lesz

2018. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Drága Leányka! Hidd el, tudom mit beszélek. A fogyásod 80%-ban kizárólag az étkezéseden múlik. Ha nem mozognál, akkor is leadsz 15 kilót 6 hónap alatt ha az étkezésed átreformálod. Ebben KÉRD deietetikus segítségét, minden megyei kórházban van dietetikus tanácsadás INGYENES. Nem az étel mennyiségével van a baj, hanem konkrétan azzal amit eszel. Tök mást kell enned. És nem kell koplalni se. Át kell reformálni mindent. És hidd el, lehetséges. Rengeteg finom étel van, sőt ehetsz olyanokat is amiket most szeretsz csak picit kell rajtuk módosítani. Ebben segít neked a dietetikus szakember. Menni fog, ha keveset eddzel is. Csak akarni kell. Merj kimozdulni a hétköznapi megszokásból!
2019. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!