Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy fogyjak?

Mit kéne tennem hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Jelenleg senki nem barátkozik velem, vagyis én ezt igy látom, meg mindenki megjegyzéseket tesz hogy biztos sokat eszek,

130 kg vagyok fiú 25 éves. 182 cm

Vlágéletemben 8 éves korom óta van plussz sulyom.

16 évesen lefogytam , aztán visszaszedtem, pár év mulva.

Rendszeresen sportolok, futok, edzek, kettlebell , crossfit stb.

Semmivel sem eszek többet mint más pl. 60-70 kgs ember, sőt cukros dolgokat sem eszek.

Mégis amikor leálltam hogy nem eszek csak salátát meg csirkemellet meg halat, és elkedztem reggelire zsemlét enni, egy kis sajttal meg felvágottal, tehát ugymond átlagosan kedztem el ujra étkezni, visszaszedtem kb másfél év alatt, 25-30 kgt, amit másfél évnyi szenvedés árán tudtam csak leadni.

Mit lehet ellenne tenni?

Nem lihegek amikor futok, birom a fizikai munkát, erős testalkatom van, de ne sovány, túlsulyos, ezért sem tudok huzodzkodni.

Rengetek zsir van rajtam, de hiába térek át megint a csirkemell verzióra, én nem szeretnék életem végééig ezen élni. Ha ugy eszek mint más átlagos ember, esetleg bemegyek egy gyorséttermbe, pár honap alatt visszaszedem a kgokat.


2018. dec. 17. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Vagy nem eszel egeszsegesen, szamolod a kaloriakat, tehat kevesebbet eszel. Vagy pedig marad a fogyas, hizas, fogyas, hizas. Ami nem nagyon egeszseges.

Nem kell csak rizst es csirkemellet enni. Van rengeteg finom, egeszseges etel. Csak jol kell osszeallitani

2018. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Semmivel sem eszek többet mint más pl. 60-70 kgs ember"


Honnan tudod pontosan, mennyit esznek a 60-70 kilósak?

A nem eszem többet, mint régebben; és a nem eszem többet, mint más a két leggyakoribb tévedés. Amikor tornázni kezdtem, többet is ettem, de csak akkor vettem észre, amikor már dupla annyit ettem, mint korábban. Ez nagyon becsapós.


Egyébként számít az egyéni genetika, anyagcsere, életmód, mozgás, korábbi koplalások stb. Szóval nem érdemes összehasonlítgatni másokkal.


Tartós eredményt csak akkor fogsz elérni, ha életmódot váltasz, ha visszatérsz a korábbi étkezéshez, természetes, hogy az ahhoz tartozó kilók is visszajönnek.

2018. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni a székleted kalóriatartalmát, lehet hogy extrém hatékony a vastagbeled, mindent visszavesz, és szinte zsírtalan és cukormentes széklet távozik a végén. Ecettel lehet megállapítani, önts rá egy felespohárnyit, és ha 15-20 mp-en belül elszíntelenedik, kivilágosodik a felszíne, akkor ez a helyzet, és sovány a székleted. Ez esetben érdemes bemenni gasztroenterológia-vizsgálatra és megnézetni hogy mely baktériumfajok okozzák, mert többféle lehet, és más-más probiotikummal lehet levinni és stabilizálni őket.
2018. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!