Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fogyásró...

Mit gondoltok erről a fogyásról? Hogyan lehetséges ez egy hónap alatt? (A fogyás napról napra videókkal volt dokumentálva)

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 21. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom megfelelő táplálkozás, és rengeteg mozgás. Az alapja eleve jó volt szerintem, szóval tényleg csak formálódnia kellett.
2018. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen mértékű változást el lehet érni 1 hónap alatt, de olyan diétával hogy kb éhezteti magát az ember, az hosszútávon nem olyan jó, mert ha utána befejezed és nem figyelsz pillanatok alatt vissza is hízol. Diéták közül legjobb még a 90 napos diéta, ha lassan fokozatosan fogy az ember az a legjobb. Én például életmódot változtattam, diétázni nem diétáztam, csak odafigyeltem, mit mennyit, és hogyan eszek stb... Ez is sokat számít. Na meg persze a mozgás is nagyon fontos. Első 1 hónapban le lehet dobni 6-8 kilót is, de az azért ennyi mert a lekötött víz fog távozni és zsírból csak pár kiló ahogyan utána csak heti 1 kiló mínusz lesz ami teljesen jó. Egyébként a lassú fogyás ami mondjuk fél évig tart hogy valaki elérje ezt az eredményt annak van értelme hosszútávon, mert nehezebben hízol vissza utána.
2018. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom személyi edzővel edzet rendszeresen, a diétájának megfelelően étkezett és pihent tehát optimálisra állítot mindent a fogyáshoz. Sokan képesek lennének hasonló változásra de tudod "genetika" meghát nincs idő "edzeni" meg nem tud diéta alapján étkezni merhá nem.
2018. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le lehet de ez nem túl egészséges...
2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez egy kamu..olyan sima bőre soha nem lesz a nyuszifülnek, mint a képen látható...az a hajó már elúszott.


Az ilyen képek a parasztvakítás kategóriájába tartoznak. Ez egy jól felépített üzleti fogás. A kuncsaftok pedig sorbaállnak.

2018. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét képbe digitálisan belenyúltak. A dagadt képen nézd meg a kulcscsontját. A sovány képen pedig a jobb könyöke mellett, a testének körvonala kicsit fura.
2018. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függ előtte ki mit csinalt.en eleg sokat sportoltam regen.viszont utobbi fel evben csak zabaltam

Most kezdem januartol az edzest.dietat.ilyenkor.3_4 het alatt lemegy 15 kg.nagyon hamar latszik rajtam.vannak ezek az infrabiciklik.pikk pakk lefogysz.ha tartod a diétát

2018. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!