Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozási zavarral rendelke...

Táplálkozási zavarral rendelkezők ti hogy lettetek azok? Mi váltotta ki?

Figyelt kérdés
Hogy lett egy szimpla diétából anorexia/bulimia? Miből mennyit ettetek? Hogy gyógyultatok ki?

2018. dec. 22. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Fejben gyengék az ilyen emberek.
2018. dec. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Köszönjük a tömör választ első, hasznos volt...

Nálam a stresszes életmód.

Normálisan ettem, de sokmindent nem ehettem meg, így gondoltam az ízét legalább élvezhetem.

Nem tudtam teljesen kigyógyulni belőle, van, hogy még előjön.

2018. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy alakult ki. Mintha mindig is ott lett volna a háttérben. A szülés utáni depresszióval erősödött fel.


Az első pedig egy végtelenül primitív ember.

2018. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én nudli ,budli vagyok ,csak joghurtott ehettek ,ugyanis laktoz érzékeny vagyok ,tudom most felmerül benned minnek irttam ide ,hát csak úgy sziasztok szép napot
2018. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
A pottom figyelte anyjat apjat hogy zabal...s most zabalok
2018. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korán kezdtem el noiesedni. Csak nekem volt a mellem is nagyobb az osztályban 8.ban. mindenki megjegyzéseket tett rám és szekált. Nem voltam az a félénk kislány , kialltam magamért és nagyon sok barátom volt de akkor is bántott belül hogy nem vagyok olyan mint a többiek. Így elkezdtem nem enni. Tökéletes akartam lenni és nem tudtam elfogadni magamat. Egyébként vékony voltam alkatra mindig , sosem volt túlsúlyom csak 1-2kiló.

Reggelire két szelet barna kenyeret ettem rengeteg zöldséggel. ebédre zoldseglevest vagy egy kevés húst. Délután és este pedig egy joghurtot. Ennyi volt a napi kajám.

Szépen lassan tönkrement a bokám, állandóan az evesrol almodtam, romlottak az eredményeim a gimibe és depressziós lettem. Kaptam gyógyszereket. Etvagynoveloket. Rettenetesen néztem ki.


Az anorexiából bulimia lett. Másra nem tudtam gondolni csak a kajára 0-24ben. Aztán nem tudtam lábra állni. Dokitol dokira mentünk anyámmal 14 évesen.. szakítottam az akkori barátommal és elvesztettem a kapcsolataimat. Nem érdekelt semmi.


Aztán észbe kaptam.... Egyik barátnőm mondta menjünk el edzeni. El is jártam nagyon sokáig fél évig folyamatosan talán és mellette lovagoltam is . Rendesen ettem sőt először kicsit meghiztam mert hónapokon át koplaltattam magam és a testem persze így reagált. Aztán szép izmos lettem , egészségesen eszek. Örülök már hogy nagy a mellem és jól nézek ki. 60kilo vagyok és 170cm. Tökéletesen érzem magam a testemben. A kapcsolatot újra felvettem a régi barátokkal és egyetemre mentem.


Akkor jöttem rá mekkora hülyeséget csinálok amikor már késő volt. Kellett hozzá az hogy szétment a bokám és észbe kapjak.

2018. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hogy lett egy szimpla diétából anorexia/bulimia?"

Szimpla diétából nem lesz anorexia/bulimia, egész más kell hozzá: nem stabil házasság, túlzott szülői elvárások, túlkorlátozás, túl sok stressz, ilyesmik.

2018. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy rosszul fogalmaztam.
2018. dec. 24. 11:05
 9/9 anonim válasza:
Nagyon sok problémám akadt egyszerre, iskola, barátok és család szempontjából. és valahogyan az étel megvonásában láttam a megoldást.
2018. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!