Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak otthoni edzéssel tudok...

Csak otthoni edzéssel tudok hatékonyan fogyni és tónusos testet elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Egyetemista lány vagyok,kissé szűkös költségvetéssel.Szeretnék vizsgaidőszak után megszabadúlni pár kilótól.

Tisztában vagyok vele hogy a fogyásban a diéta kap nagyobb hansúlyt,a kajára is figyelni fogok.

Érdekelne,hogy van-e itt olyan aki csak otthoni edzéssel fogyott és formálódott.

Futni nem szeretek és nem is tudok,otthon pedig nem igazán ugrálhatok az albérletben.Tudnátok videókat vagy otthoni edzésformát ajánlani vagy mindenképp edzőteremben kezdjem?



2018. dec. 30. 01:55
 1/6 anonim válasza:
21%
Sziaa! Azt remélem tudod, hogy nincs helyi zsírégetés. Pl. ha elkezdesz hasra edzeni, akkor nem lesz laposabb hasad. Ha fogysz egy idő után mindenhonnan megy le. Ha pl. körte alakod van, és combra, popsira hízol inkább, akkor sajnos onnan megy le legkésőbb. Ha fogyni szeretnél, akkor az edzés főleg abban fog segíteni, hogy formasabb legyél, és ne lógjon a bőröd nagyobb súlyvesztés esetén. Az otthoni edzés is lehet hatékony, ha intenzív, változatos és alapos. Szerintem a cardio szuper, de mivel nem ugrálsz, gondolom felejtős.Előtte melegíts be, edzés után nyújts, gondolom ezt tudod, és azt is, hogy nagyon fontos. Sok sikert, drukkolok! ☺️
2018. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
Első voltam. Ha kérdésed van, nyugodtan írj! 😉
2018. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én! 96 kilóról jelenleg 76, még egy tizes az álomsúlyig, dolgozom rajta :) Előfizettem online tornára, és tolom heti 5 nap. Volt időszak, amikor kizárólag az étrendre figyeltem, de nekem az önmagában nem elég egyszerűen, muszáj mozognom, viszont korlátozottak voltak a lehetőségeim, mivel itthon vagyok gyes-en :) Az otthoni tornára hajlamosak azt gondolni az emberek, hogy könnyű és vicc kategória, de ugyanolyan, mint egy csoportos edzés, csak egyedül vagy a nappalidban és képernyőn nézed az edzőt. Rajtad múlik, mennyire teszed oda magad vagy mennyire lógod el, ahogy egyébként ez élőben is így van :) tehát a torna az torna, mindegy, hogy otthoni vagy csoportos, azon múlik minden, mennyire veszed komolyan
2018. dec. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nincs, hogy futni nem tudsz. Hogy nem szeretsz, olyan van. De próbáld ki. Csak lassan, fokozatosan. Először csak 200 métert. Ha nem megy, belesétálsz. Aztán egyre több futás, kevesebb séta. És meglátod, egyszer csak futsz. És addigra már szeretni is fogod. Gyerünk, egy próbát megér. Kezdetnek elég egy olcsóbb futócipő, más nem kell hozzá!
2018. dec. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Vannak sokkal hatekonyabb modszerek az eddig leirtaknal. Ingyenesek es itthon vegezhetok, mèg eszkoz sem kell hozza.

Ugynevezett sajat testsulyos edzesek.

De ez a fejlodes 30% a csupan!

Sokkal fontosabb hogy mit eszel!!! Irj privit, segitek.

2018. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kardiót!

Nagyon jó zsírègető és élvezetes csinálni.

Mennyiből szeretnèl fogyni?

Ha szálkásítanod kellene akkor javaslom hogy fogyj le szép vékonyra és utána tömegelj.

A szép tónusos testben benne van az is hogy ne úgy nézz ki mint egy szál bél, tehát azért pici zsír is legyen rajtad pici.

És a legfontosabb hogy magadhoz hasonlítson magadat, ne modellekhez mert te egy egyedi ember vagy, nem úgy fogsz kinézni mint egy modell.

Fogyáshoz kcal mínuszban kell lenned, így tudsz fogyni vagy is kevesebbet kell enned mint amennyit felhasználsz.

Erre a helyi fogyásra azt mondom hogy ez valóban igaz, nem lètezik.

De ha arra a testrèszedre edzel, amiből fogyni szeretnél lehet rá esély hogy abból kezdesz el fogyni, de nem minden esetben fogsz onnan fogyni ezt a tested dönti el, nem tudod befolyásolni.

Na most ez a tónusos ugye ha jól érzem azt jelenti hogy picit izmot is szeretnél...

Ezt neked kell kitapasztalni mi a szimpatikus!

Szánj rá egy órát keress olyan edzést ami neked megfelelő!

Fogyni és izmosodni egyszerre nem fogsz tudni.

Azt is tudni kell hogy ez nem egy gyors folyamat egyik sem, türelmesnek kell vele lenni...

Írj ha van kérdésed

2018. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!