Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni mozgással...

Milyen otthoni mozgással tudnék fogyni 8-10 kg? (lényeg lent)

Figyelt kérdés
35 éves vagyok 166 cm és 68 kg,komoly hasam lett 1 év alatt.
2018. dec. 30. 20:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem eszek sokat,napi 2-3 alkalommal,így nem is értem hogyan híztam így meg,hason,combon lett sok + kg.A hasam lett nagyon durva.



Napi 5 ször tornáztam otthon ilyen 8 és 10 perces fitnesz videókat összeválogatva 35-40 perceket,de 2 kg ha lement.Így mára már csak 3-szor tornázok.



Tudtok olyan videót vagy mozgást ajánlani ami valóban eredményt hozna.Így nagyon rosszul érzem magam a bőrömbe.

2018. dec. 30. 20:08
 2/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy 1 éve tornászok már és hasi edzést is végzek még mellette + 20 percben de nincs eredmény.
2018. dec. 30. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mozgás a lényeg. Nyilván az egy egészséges dolog, és segíti a fogyást, a formásodást.

De szinte minden az étkezésen múlik. Az, hogy "nem eszel sokat", nem jelent semmit. Szedd rendbe az étkezésed, állíts össze magadnak vagy tölts le a netről egy 1500 kalóriás étrendet. Ezzel kezdetben szerintem fogyni fogsz. Ha havonta kb. 2 kg-ot fogysz, az normális. Ne méregesd magad naponta, hetente egyszer is elég.

2018. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Az állandó rágózás árthat?Rossz szokásom és sajna tele vagyok gázokkal,tehát biztos hogy az emésztésen változtatnom kell.



Ha valaki hasznos otthon végezhető mozgást tud belinkelni azt is megköszönöm.

2018. dec. 30. 20:17
 5/13 anonim válasza:
37%

Az első hülyeséget ír.

Sporttal nagyon is oda lehet vágni a kilóknak.

Elipszis tréner, én azt javasolom.

Én azzal fogytam heti egy kilót, napknta toltam fél órát.

Enni ugyan úgy ettem.

2018. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 válasza:
64%
Lehet sporttal, tornával fogyni. Éppen nemrég kaptam ilyen videókat, de szerintem a youtube-on is vannak ilyenek, hogy napi 13 perc zsírégető meg hasonlók, hát azt is elég nehéz végigcsinálni. De a lényeg az, hogy ha elégetsz kalóriát, akkor azt étkezéssel ne pótold vissza, hiszen az a lényege, hogy az lemenjen. A másik meg, hogy folyamatosan ugyanazokat a mozdulatokat nem szabad csinálni.
2018. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Kevesebbet kell enni, az a lényeg.
2018. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Bármivel.

Én szerintem segít a mozgás, mert jobban esik fogyásnál, mint az hogy kevesebbet eszel.

De teljesen mindegy hogy mit mozogsz, mit eszel csak legyél kcal mínuszban ez a lényeg.

Nyilván szoktuk mondani hogy mindkettő kell a fogyáshoz, de elméletileg attól fogysz, ha kcal mínuszban vagy.

Az a lényeg hogy az izmaid is használd, tehát valamit kell mozognod, mert különben izomból fogsz fogyni asszem azért mert abból többet nyer a szervezet de ezt nem tudom.

Ha van kérdésed írj

2018. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálj otthon. Ha nagyobb a tered, akkor ugrálókötél,ha kisebb akkor pedig az ugrálásokat kombináld. Kisterpesz, nagy terpesz, harántterpesz. 4 üteműket csinálhatzlsz, az nagyon megedz. Felmászás padlón. A lényeg, hogy olyan mozgásokat végezz, ami megizzaszt rendesen. De javaslom a Nike Traning Club applikációt. Személyreszabott edzéseket ajánl fel különböző időhosszal és intenzitással.
2018. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugralokotel, hullahopp karika, kisebb súlyok is jók lehetnek. +futás esetleg, ahhoz sem kell terembe menni

+a kajára tényleg nagyon figyelj

2018. dec. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!