Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az, aki most fogyókúrán van?

Ki az, aki most fogyókúrán van?

Figyelt kérdés

..., sportol és diétásan eszik, nem éhezik egész nap, este mégis nagyon gyakran megkíván valami olyat, amit nem kéne?

Osszátok meg velem, akivel ma este is ez történt (csak úgy érvényes, ha tényleg sportoltatok és nagyon odafigyeltetek egész nap, nem is éheztetek, m é g i s e s t e...


2019. jan. 1. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatnátok, mit ettetek egész nap, és mit kívántatok meg este. S hogy végül megettétek-e?
2019. jan. 1. 23:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy mit mozogtatok. Nem, kor is jöhet.
2019. jan. 1. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, en ma kezdtem. Vagyis mar egy hete, csak mindig becsuszott egy kis csipsz, ez-az.

Reggel lencset ettem, mert az penzt hoz az ujevbe. Aztan ettem 2db fott tojast es 2db kovaszosuborkat. A kovetkezo etkezesre 2db virslit ettem(sertest kell enni, hogx elore turja a szerencset), egy kis mustarral illetve kecsappal.

2db muffin igy is becsuszott, azert is ettem csak ilyen keveset.

Ez a mai nap nem igy volt eltervezve, viszont anyam jott ezzel a babonas dologgal. Nem hiszek benne termeszetesen, de azert ugy voltam vele, hogy rajtam ne muljon xd

Este persze en is megkivantam a kajat, de visszafogtam magam, ittam egy pohar vizet. Aztan ettem meg egy darab kovaszos uborkat xdd

Egyebkent sportolok, viszont ma csak laza mozgas volt. Van egy ilyen 30napos kihivasos alkalmazas, abbol csinalom most a legnehezebbet. Allitolag 75 kaloriat egetett, de hat ki tudja:D

Amugy meg szoktam azt csinalni, ha ehes vagyok, akkor alszom. Tuti siker:DD

16/l

2019. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi van este, hogy akkor borul minden? Nem ismerem a jelenséget.
2019. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én ma futottam. Reggelire zabpehelyhet, tízórara tonhalas salit, ebédre husit zöldségekkel és egy pici rizzsel ettem. Elmentünk moziba, ott nagyon csorgott a nyálam egy nachosra, de végül ettem a saját hummuszos mártogatósomat, amit magammal vittem, tehát nem ettem meg, amit megkívántam, vacsora meg husi volt párolt zöldségekkel.
2019. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pár hete kezdtem az elején éheztem a finom ételekért de rájöttem hogy a mérték nállam nem működik nállam az volt a kulcs a sikeres napokhoz hogy megszabadultam a nassolnivalóktól és amit a családom eszik meg se nézem mert ha egy keveset eszek mondjuk a kedvenc ételemből akkor jön később az a probléma amit te is mondasz hogy este fele már nem álom meg és beleborulok a fazékba de mostmár saját étrendet kővetek csak zöldségek, gyümölcsök, hal, csirke stb. és az hogyha tudomást sem veszek más ételekről akkor remekűl működik
2019. jan. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 00:14

Én ha éhes vagyok, inkább felébredni szoktam, és nem tudok tovább aludni. Van, hogy éjjel is muszáj enni valamit.

Mert inkább keveset eszem, hogy ne jöjjön meg az étvágyam, így amikor egy napot sikerül végigcsinálni, vagy többet, akkor megesik, hogy éjjel jön rám az éhezés, de farkas verzióban.

2019. jan. 2. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
De ugye tisztában vagy azzal, hogy rosszul csinálod? A diéta nem abból áll, hogy éhezel, hanem, hogy máshogy eszel. Az, ha fizikailag éhes vagy már bőven rossz (nem összekeverendő a szemét kaja iránti sóvárgással)
2019. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!