Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 165 centi, 70kg. A célsúlyom 45-50 kg körül lenne. Milyen módszerrel tudnám elérni?

2019. jan. 2. 13:09
 1/8 anonim válasza:
30%
Ne egyél
2019. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet. Ne egyél unalmadban, ne nasizz. Ne egyél gyorskaját, félkész fagyasztott kajákat. Vizet igyál, ne üdítőket.

Egy idő után kezdj el mozogni, heti 3x, hogy ne lassuljon be az anyagcseréd a kevesebb kajától.

Az 45 kg nagyon irreális cél, és betegesen sovány. Még az 50 is kevés.

Szerintem a magasságodhoz a 65 kiló lenne ideális cél.

2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

45kg ne akarj szerintem lenni már nem azért mondom de az már sovàny kategória, 55öt javaslok az úgy kb még a szép vékony kategória.

Több fajta módszer van, az a lényeg hogy több kalóriát használjon fel a szervezeted, mint amennyit beviszel és ne koplalj.

Tehát mondjuk ha eddig 2100kcalt ettél egy nap és mondjuk 2000kcalra van szükséged akkor 1500kcallal már fogsz fogyni, 1300 alá ne nagyon menj mert az azért már koplalás.

Most ez a 2100kcal csak egy példa volt nem mennyire vagy aktív, mit mozogsz egy nap, ezt neked kell tudnod.

2019. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*félre írtam nem tudom hogy sikerült, de kb olyan 60-65kgt tűzz ki célnak, ezzel azt akartam írni, mert 55is vékony de az is határeset.

Előző voltam. Ha kérdésed van írj nyugodtan...

2019. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Körülbelül mennyi idő alatt tudnék lefogyni?

2019. jan. 2. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is félreírtam :D Én 55-öt akartam írni, nem 65-öt.
2019. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt 0,5 kiló az tök jó szerintem. Így egy hónapban 2kg-ot tudsz leadni, tehát kb. 5 hónap. Ez szerintem tök jó. Ha mozogsz és nagyon odateszed magad, akkor akár fele ennyi idő alatt is sikerülhet, de inkább 3 hónap alatt. Viszont én inkább az elsőt javasolnám, egészségesebb.:)

És valóban. 55kg az már nagyon az alja, az alá ne menj, mert az már nem szép. 55-60kg szerintem ideális lenne, itt már inkább csak sportolj, ne fogyózz.

2019. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából itt nem azon van a hangsúly hogy mennyit mutat a mérleg. Szeretném ha laposabb lenne a hasam, a combom kissebb. A csípőmről is szeretném eltűntetni a felesleget.
2019. jan. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!