Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltással súlycsökkenté...

Életmódváltással súlycsökkentés! Mennyire káros, ha kívánom az édességet, és helyette a kávéba, teába édesítőszert teszek? Melyik édesítő lenne ajánlott erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
próbálok tisztán étkezni, a sós dolgokat jobban kívánom, de néha azt érzem, muszáj valami édeset ennem.

2019. jan. 2. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Stevia.
2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok mint te. kívánom az édeset. Sajnos a nyáron felszaladt 8 kiló. :( Én almát vagy light-os joghurtot eszem olyankor. :)
2019. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok a zero üdítőkről? amiben elvileg nincs cukor, sem kalória. pl. coca cola zero, fuzetea zero?
2019. jan. 2. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

A zero italokban van édesítőszer sokkal több csak mesterséges...

Ez a különbség.

2019. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ezeket a zéró cuccokat nem ajánlom, főleg kóla stb. Jobb ha megeszel egy gyümölcsöt, de ha kívánod ezeket az italokat, nyugodtan igyál meg naponta egy pohárral. Azért drasztikusan sem kell fogyózni, csak figyelni kell a mértékre. :)
2019. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez, amit leírtál, még nem életmódváltás. Mennyiségre kevesebbet egyél (akár mérd ki mérlegen) és mozogj jóval többet. Édesítőszer helyett inkább tejet (tehéntejet, ne kókusztejet) önts a kávéba vagy teába, kedvező irányban megváltozik a zamata.
2019. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bird ki egy darabig, el fog múlni.
2019. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!