Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig hízok, most miért nem?

Mindig hízok, most miért nem?

Figyelt kérdés

10 kg súlyfeleslegem van. Hajlamos is vagyok a hízásra, oda kell figyelnem, mit és mennyit eszem. Gondoltam, majd karácsony után nekiállok ismét a diétának, sportnak.

Dorbézoltam rendesen az ünneoek alatt: halászlé kenyérrel, töltött káposzta, bejglihegyek, gesztenyepüré, szaloncukor, ischler, linzer, pezsgő és még sorolhatnám... ünnepek után félve álltam a mérlegre és láss csodát, 1,5 kg-al kevesebb voltam, mint előtte. Ruha nélkül mérve reggel éhgyomorra mindkét mérés.

Ez hogy a fenébe lehet???



2019. jan. 3. 00:05
 1/5 Thoughtful ***** válasza:
Ugyan ez van velem is hízékony vagyok es tudtam h 2-3 kilo fel fog jonni erre fogytam 1 kgot bar en nemreg eletmodot valtottam egészségesebben eszem és lehet felgyorsult az anyag cserem de h nkd mi az oka azt nm tudom de sztem orulj neki
2019. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ettem rendesen, zsíros kaják, sok kenyér, sütik, csokik, mégsem híztam 1 kilót sem, tavaly ugyanez, akkor még fogytam is karácsony után.
2019. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mer +9000kcal 1kg plusz.

Annyit nehéz enni azért...

2019. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ha normálisan eszik az ember akkor a szervezetnek nem kell veszélyesen tartalékolni mint az idétlen fogyókúránál.

Én is így vagyok már évek óta, először feljött kb 5-6 kg, de ott megállt és azóta teljesen mindegy mit és mennyit eszek , nem hízok tovább. Ellenben itt a családban van aki állandóan a kajálással bajlódik, meg számolja a kalóriákat, mégis több kilót szedett már fel. Ráadásul állandóan betegesen éhes, hiánya van mindíg. Túl van eza nagy fogyókúra meg modern kaja lihegve.

2019. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos, hogy valójában sokat ettél, mint hiszed.

Ill. előtte mozogtál is, ami gyorsítja az anyagcserét.

1-2kg napi testsúlyingás teljesen természetes.

2019. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!