Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni fogok azért valamennyit?

Fogyni fogok azért valamennyit?

Figyelt kérdés
Eléggé meghiztam.Most kimondom pedig nagyon szégyellem,95 kg vagyok.Elkezdtem elsejetol tornazni a C.Crawford fitness csak nekedre.Ez egy 45 perces elég kemény edzés.Próbálok az evésen is valtoztatni,főleg hogy ne egyek 6 után.Ha minden nap tudok tornazni akkor fogok fogyni?Csak jelent valamit a mindennapos torna?Őszintén megmondva május,junira jo lenne valami elfogadható testet varázsolni.
2019. jan. 3. 13:21
 1/3 anonim válasza:
fogsz fogyni 3 hónap és látszik a változás ha jól csinálod . sok sikert
2019. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NagyPamela válasza:
A minden napi edzés se jó, min. 1napot pihenj! Az pedig egy hatalmas baromság, hogy 6után nem ehet az ember! Olvass utána, vannak nagyon jó oldalak az evéssel kapcsolatban! Elmondanám, hogy a fogyást nagy részben az étkezés befolyásolja!
2019. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!