Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Egy pár...

Hogyan tudnék fogyni? Egy pár kilótól szeretnék megszabadulni kb 3-4

Figyelt kérdés
Sajnos nincs rá lehetőségem hogy diétázzak/egészségeden étkezek és sportolni sincs lehetőségem hiszen ahol lakom nagyjából semmi sincs. Mit lehetne tenni?? Előre is köszönöm

2019. jan. 3. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehetőleg gyorsan! Tudom hogy nem 1 hónap lesz
2019. jan. 3. 13:50
 2/5 anonim válasza:

Pedig muszáj lesz egészségesen enned. Miért nincs időd egészségesen enni?

Több idő megenned az egészséges cuccot, vagy mi? :D


Egyébként meg... "sportolni sincs lehetőségem hiszen ahol lakom nagyjából semmi sincs"

Miért kell legyen ott akármi? Gyakorlatokat úgyis tudsz csinálni. Nem kell hozzá konditerem. De javaslom a futást reggelente (ha korán kelsz), vagy délután amikor hazaértél.

2019. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sport és diéta nélkül kevesebb mint 1 hónap alatt.. hm szerintem vegyél meg valami 30 000 ft-os tabit az majd segit

De most komolyan: ezt hogy gondoltad? Nem lehet varázslattal fogyni. Amúgy tornázni otthon is lehet valamennyire...

A diétára gondolom anyagiak miatt nincs lehetőséged. Nem muszáj barna kenyeret meg ilyen dolgokat megvenni... Inkább törekedj arra hogy ne üdítőt igyál ne nassolj stb. Ez csak megszokás kérdése, nem kell rá külön költeni. Csak akkor egyél ha valóban éhes vagy, ne akkor ha unatkozol idegeskesz stb. Igyál sok vizet. Ha tudsz ne kocsival/busszal járj hanem gyalog/biciklivel. Hát kb ennyit tudsz megtenni ha sem sportolni sem diétázni nem akarsz.

2019. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom,ott nem csak nagyjából,hanem konkrétan nincs semmi sportlehetőség. Van azonban út,amin tudsz használni: 2 lábad --> (gyaloglás,kocogás vagy futás) illetve bicikli

Van házunk,ahol tudok tornázni. Találhatsz ki saját gyakorlatokat, nézhetsz gyakorlatokat interneten, vannak komplett 35-40 perces videók.

Egyéb erősítő eszközök a legközelebbi nagyobb városban beszerezhetők. Pl.: fitness labda, erősítő szalag, súlyzó, step pad, taposógép. Ha pénztárcád és helyed engedi,akkor elliptikus tréner,szobabicikli,futópad.


Nekem sincs mindig lehetőségem az egészséges étkezésre(különböző okokból),viszont ha én meg tudom oldani a semmi közepén a sportolást,akkor mindenki megtudja,akinek van hozzá ideje és kitartása.

2019. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész csak akaraterő kérdése, semmi másé. Sportoláshoz semmi nem kell, el tudsz járni futni, vagy épp van interneted, tehát millióféle tornából válogathatsz.

Ha nincs befolyásod arra, hogy mit esztek otthon, akkor is szabályozhatod a mennyiséget, amit megeszel, az csak rajtad múlik. Egyéb kifogás?

2019. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!